Saugi kaimynystė


Kelmės miesto Maironio bei Naujosios gatvių gyventojai nusprendė gyventi saugiau: gyventojai galimų nelaimių ir nusikaltimų prevencijai nutarė susiburti į Saugios kaimynystės grupę. Tai – jau trylikta tokia grupė Kelmės mieste.

Kovo 16 d. Kelmės r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su seniūnijos seniūnu, Kalnų g. seniūnaite, Teisės ir personalo skyriaus vyriausiuoju specialistu V. Raču susitiko su Saugios kaimynystės grupės atstovais, kurie įsipareigojo dalytis informacija, stebėti Saugios kaimynystės teritorijoje įvairius pažeidimus, įtartinus automobilius ar pašalinius asmenis ir apie tai nedelsiant informuoti policiją.
Policijos pareigūnai džiaugiasi, kad vis daugiau gyventojų supranta, jog niekas kitas nepasirūpins jų saugia gyvenamąja aplinka geriau, nei jie patys.
„Saugi kaimynystė“ – viena iš nusikaltimų prevencijos programų, užtikrinanti žmonių saugumo jausmą, suteikianti visuomenei galimybę aktyviai dalyvauti prevencinėje veikloje, skatinanti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą.

Kelmės rajono policijos komisariato informacija


Kitos naujienos

Dalintis: