Pakražančio kultūros centro iniciatyva

Pakražančio kultūros centras, belaukdamas didžiųjų metų švenčių, bendradarbiaudamas su Pakražančio seniūnija, bendruomenėmis ir Pakražančio gimnazija, padovanojo gyventojams keletą renginių.

Grinių bendruomenės ir Pakražančio gimnazijos atstovai kultūros centro organizuotame edukaciniame renginyje „Kalėdų laukimo žingsniai“ gamino Kalėdų eglės žaislus, kuriais išpuoštos Grinių kaimo parko eglės. Eglutės įžiebimo šventėje „Spindėk, žaliaskare“ visus susirinkusius šokiais, dainomis ir atrakcijomis džiugino Pakražančio kultūros centro ir Pakražančio gimnazijos atlikėjai. Sveikinimo žodžius tarė Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius. Ne tik sveikinimais ir linkėjimais, bet ir saldumynais su karšta arbata visus susirinkusiuosius šildė Pakražančio seniūnijos bendruomenių atstovai. Laukiamiausiu šventės akcentu tapo seniūno Alfonso Sakalausko įžiebta eglė ir padangę nušvietę fejerverkai.

Pakražančio kultūros centre organizuotas kalėdinis rytmetys „Prie eglutės“, skirtas seniūnijos mažiesiems. Jame vaikučius aplankė nykštukas, mergaitė iš vasaros ir, žinoma, Kalėdų Senelis. Mažieji seniūnijos gyventojai ne tik stebėjo šventinę programą, bet ir joje dalyvavo.

Pakražančio kultūros centras, siekdamas, kad didžiosios metų šventės aplankytų kiekvieną, visus pakvietė  prisijungti prie iniciatyvos „Galvoju apie tave“. Iniciatyvos metu raginama papuošti eglutę žvėreliams ir šią akimirką užfiksuoti bei pasidalinti Pakražančio kultūros centro Facebook socialiniame tinkle.

                                                                                                             Pakražančio kultūros centro informacija

Gruodžio mėnesio renginių video

Skip to content