Kviečia „Laimės Angelas“


Kelmės kultūros centras pasipuošė „Laimės Angelu“, kuris visą rugsėjį, iki pat Tarptautinės mokytojo dienos, kviečia užsukti ir pasigrožėti, pasidžiaugti ir įsiamžinti.

„Laimės Angelas“ iš VšĮ Angelų sodai – unikalus 70 kvadratinių metrų aitvaras,  atspausdintas ant specialios drobės. Meno kūrinį, kuriame pavaizduotas Laimės Angelas, sukūrė visoje šalyje žinomo visuomenininko, LRT „Metų apdovanojimų“ laimėtojo Valdo Kančausko suburta komanda: profesionalus dailininkas, grafikas, kelmiškis Andrius Seselskas ir Kelmės specialiosios mokyklos buvusi auklėtinė Evelina Ralytė, lankiusi Valdo Kančausko vadovaujamas neformalaus vaikų švietimo kūrybiškumo ugdymo veiklas.

Kūrinys atliktas  vektorinės tapybos technika, kurią Valdas Kančauskas pritaikė  ypatingų vaikų kūrybiškumui ugdyti. Šis „Laimės Angelas“ jau buvo išskleidęs sparnus ir sklandė Palendrių Šv. Benedikto vienuolyno erdvėje. Kaip sako socialinės akcijos iniciatorius Valdas Kančauskas, „Laimės Angelo“ pasisveikinimas su kelmiškiais ir miesto svečiais – tai dar vienas vaikų su negalia integracijos žingsnis į visuomenę.

Pasidžiaugti šia akcija atvyko Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, savivaldybės administracijos  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, Kelmės kultūros centro direktorius Arnas Arlauskas ir policijos atstovė, Veiklos skyriaus viršininkė Danutė Jakubkienė.

Informaciją parengė Rita Ščiglinskienė


Kitos naujienos

Dalintis