Kelmės DiskGolfo parko atidarymas


Birželio 18 d. Kelmės ,,Draugystės“ parke oficialiai buvo atidaryta DiskGolfo trasa, atitinkanti tarptautinius reikalavimus ir turinti 18 krepšių. Simbolinę juostelę perkirpo savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius ir DiskGolfo entuziastas ir parko projekto autorius Arūnas Balčiūnas iš Panevėžio. Atidarymo proga vyko respublikinės rungtynės, kuriose dalyvavo 72 žaidėjai iš visos Lietuvos. Šeštadienio vakare vyko dvejetų varžybos, o sekmadienį visi žaidėjai varžėsi individualiai. Pavakare varžybos baigėsi disko metimo į tolį rungtimi. Vyrų tarpe toliausiai diską nusviedė Linas Strelkauskas iš Jonavos – 129 m, o moterų tarpe – Svetlana Kobec iš Vilniaus – 78 m. Tai pirmieji Kelmės DiskGolfo parko rekordai, tačiau gerai pasitreniravus yra galimybė ateityje pagerinti juos.

Vietos gyventojai taip pat turėjo galimybę sudalyvauti disko metimo į tolį rungtyje ir laimėti atitinkamus prizus.

Labai džiugu, kad diskgolfas jau sulaukė ir kelmiškių dėmesio. Mantas Andruška savo grupėje laimėjo pirmą vietą. Kiti kelmiškiai taip pat pasirodė neblogai.

DiskGolfo trasos įrengimo projektas, kurio viena iš iniciatorių buvo savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė Lina Nekrašė, yra užbaigtas per du etapus.

Kviečiame vietos gyventojus ir svečius išbandyti naują DiskGolfo trasą, sportuoti ir turiningai praleisti laiką gražiame ,,Draugystės“ parke.


Kitos naujienos

Dalintis