Kandidatai į Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybių merus susitiks debatuose


Artėjant Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybių tarybų narių – merų rinkimams, šiuose rinkimuose dalyvaujantys kandidatai susitiks specialiose debatų laidose.

Kandidatų diskusijas tiesiogiai rodys nacionalinio transliuotojo interneto portalas Lrt.lt ir transliuos LRT radijas.

Trakų rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose kandidatuojančių asmenų diskusijų laida bus transliuojama rugsėjo 21 d. 9.05 min.

Kelmės rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose kandidatuojančių asmenų diskusijų laida bus transliuojama rugsėjo 21 d. 11.05 min.

Tą pačią dieną bus nufilmuotos ir kandidatų diskusijų laidos, kurios bus transliuojamos naujienų portaluose, šių laidų įrašai bus publikuojami Delfi.lt ir TV3.lt.

Debatų metu, kiekvienam kandidatui bus skiriamas vienodas laiko tarpas pasisakyti ir pareikšti savo poziciją konkrečiu klausimu, kurį užduos laidos vedėjas. Taip pat bus suteikiama teisė oponuoti vienas kitam.

Visų diskusijų laidų įrašus rinkėjai galės peržiūrėti bet kuriuo jiems patogiu metu. Laidos bus publikuojamos naujienų portaluose Lrt.lt, Delfi.lt ir TV3.lt,  taip pat – skelbiamos VRK interneto svetainėje.

Prieš pakartotinį balsavimą vyksiančių kandidatų diskusijų laidų tiesioginės transliacijos per Lrt.lt ir LRT radiją numatytos spalio 19 d. 9.05 val. diskutuos Trakų rajono savivaldybėje kandidatuojantys asmenys, o 11.05 val.  – kandidatai į Kelmės rajono savivaldybės tarybos narius – merus.  

Kandidatų į Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybių tarybų narius – merus diskusijų laidas, vadovaudamasi Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, organizuoja Vyriausioji rinkimų komisija. Minėtas teisės aktas numato, kad kandidatai <…> turi lygią teisę pasisakyti rinkėjų ir kitokiuose susirinkimuose, pasitarimuose, posėdžiuose, visuomenės informavimo priemonėse ir skelbti savo ar juos iškėlusios partijos rinkimų programą.

Maloniai kviečiame žiūrėti.

Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybių tarybų narių – merų rinkimai vyks spalio 10 dieną.

Daugiau informacijos apie kandidatų diskusijų laidas galite rasti ČIA.

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. [email protected] 


Kitos naujienos

Dalintis: