Apdovanoti geriausieji 2022 metų Kelmės rajono sportininkai


2022 m. sausio 20 d. Užvenčio kultūros centre įteikti Kelmės rajono sporto apdovanojimai.

Šventės dalyvius pasveikino ir su renginio programa supažindino renginio vedėjas Arijus Ivaškevičius ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistas Saulius Michailovas, susirinkusią sporto bendruomenę sveikino rajono meras Ildefonsas Petkevičius, Administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, seimo nario Remigijaus Žemaitaičio patarėjas Kęstutis Bilius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė.

Perspektyviausiais rajono 2022 m. sportininkais pripažinti:

Rokas Miliauskas (imtynės), Dovydas Kasputis (krepšinis), Matas Kušeliauskis (stalo tenisas), Aldas Kasparas (lengvoji atletika), Lukrecija Vaičiulytė (tinklinis), Ignas Ridikas (futbolas), Aurėja Metrikytė (badmintonas), Austėja Raupytė (žolės riedulys), Elijas Jackus, Mantvydas Riškus, Rugilė Nikvidavičiūtė, Urtė Gerybaitė (shotokan karate). Apdovanojimus perspektyviausiems sportininkams įteikė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė.

Rajono meras Ildefonsas Petkevičius ir administracijos direktorius Stasys Jokubauskas įteikė padėkas sporto rėmėjams, finansiškai parėmusiems sporto klubus ir komandas:

Tomui Skirmantui (UAB „Skirmandera“), Vaidotui Tamošaičiui (UAB „Alinava“), UAB Viktorijos ir Haroldo Grybų odontologijos klinikai, Edmundui Baracevičiui, Vytautui Leščiauskui, Petrui Račkauskui, Tadui Saunoriui, Kęstui Krinciui, Viktorui Vachteriui (UAB „Transalda“), Tomui Adomaičiui (UAB „Etovis“), Raimundui Jankauskui (UAB „Drangė“).

Įteiktos padėkos sporto entuziastams:

Irmantui Tamuliui – už sirgalių komandos subūrimą  tinklinio komandai „Etovis“ palaikyti, Kęstui Baniui ir Ričardui Kančauskui – už pagalbą organizuojant Kelmės rajono sporto renginius ir varžybas, Vytautui Brakauskui – už šaškių ir neįgaliųjų sporto varžybų organizavimą rajone, Rimantui Antanaičiui – geriausiam 2022 m. Kelmės rajono sporto sirgaliui, Kęstučiui Biliui – už masinio sporto renginio „Kartu su ratu“ organizavimą.

Už aukštus sportinius pasiekimus garsinant Kelmę, padėkomis ir dovanų čekiais buvo apdovanoti: Vilius Miliauskas (imtynės), Paulius Leščiauskas (imtynės) ir Edvinas Averlingis (Muaythai). Taip pat apdovanoti šių sportininkų treneriai – Nerijus Peleckis, Saulius Jurčys (imtynės), Ovidijus Brazas (Muaythai).

Už nuopelnus Kelmės rajono sportui ir ilgametį jaunųjų sportininkų talentų ugdymą apdovanotas Tytuvėnų gimnazijos mokytojas Vytautas Kybartas, kuriam buvo įteikta ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėka.

Pagrindinis renginio akcentas buvo Geriausių 2022 m. Kelmės rajono sportininkų apdovanojimas. Geriausiais Kelmės rajono sportininkais pagal sporto šakas tapo:

Paulius Leščiauskas (imtynės), Aina Ralytė ir Ramūnas Bilius (badmintonas), Eimantas Remeikis (futbolas), Fausta Karpenkaitė (kyokushin karate), Tadas Baracevičius (krepšinis), Karolina Mockaitytė ir Naglis Baranauskas (lengvoji atletika), Edvinas Averlingis (muaythai), Eugenijus Jafimovas (stalo tenisas), Remigijus Vereikis (šachmatai), Janina Samušienė ir Algirdas Mikalauskas (šaškės), Gintarė Nutautaitė ir Gediminas Guntarskis (tinklinis), Kamilė Jankė (žolės riedulys), Jokūbas Norvaiša (motociklai), Jūratė Valatkienė ir Arnoldas Barauskis (tenisas).

  Šventės metu savo dainas sportininkams skyrė dainininkė Agnė Michalenkovaitė.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija


Kitos naujienos

Dalintis: