Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė G. Ralovecienė (2016-09-15, A-915)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities vadybos ir verslo administravimo arba ekonomikos studijų krypčių išsilavinimą.
 2. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje.
 3. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 4. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 5. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Skaičiuoja kartu su atsakingais darbuotojais už valstybinių (perduotų savivaldybėms) funkcijų atlikimą lėšų reikalingumą nurodytoms funkcijoms vykdyti ir teikia duomenis kuruojančioms ministerijoms ir žinyboms.
 2. Priima ir tikrina seniūnijų užpildytas biudžeto projekto programų sąmatas su priedais (savivaldybės ir valstybės biudžetų, biudžetinių įstaigų pajamų ir kitų lėšų) pagal programas, priemones, valstybės funkcijas.
 3. Priima ir tikrina seniūnijų užpildytas biudžeto išlaidų sąmatas su priedais (savivaldybės ir valstybės biudžetų, biudžetinių įstaigų pajamų ir kitų lėšų) pagal programas, priemones, valstybės funkcijas.
 4. Rengia biudžeto projektų programų sąmatų, biudžeto išlaidų sąmatų suvestines pagal programas, priemones, valstybės funkcijas, išlaidų ekonominės klasifikacijos straipsnius.
 5. Planuoja lėšas ir rengia iš kitų šaltinių gautų lėšų, kitų biudžetinių įstaigų lėšų, programų projektų, programų sąmatas ir priedus pagal programas, priemones, valstybės funkcijas.
 6. Skaičiuoja biudžeto lėšų poreikį savivaldybės administracijos skyrių administravimo išlaidoms, sudaro biudžeto išlaidų projektus, pildo biudžeto išlaidų sąmatas ir priedus pagal programas, priemones, valstybės funkcijas.
 7. Patvirtinus savivaldybės biudžetą, pildo biudžeto išlaidų sąmatas, priedus pagal valstybės funkcijas ir išlaidų ekonominės klasifikacijos straipsnius (pagal skyriaus vedėjų, skyriams nepriklausančių specialistų pateiktus duomenis).
 8. Rengia suvestines pagal programas, priemones, valstybės funkcijas ir išlaidų ekonominės klasifikacijos straipsnius.
 9. Rengia įsakymų projektus, dokumentus, taisykles, raštus dėl administracijos ir seniūnijų programų sąmatų patikslinimo ir kontroliuoja, kad nebūtų viršyti išlaidų straipsniai.
 10. Vadovaudamasis savivaldybės institucijų sprendimais, įsakymais atlieka išlaidų programų sąmatų patikslinimus.
 11. Pagal nustatytus terminus teikia Finansų skyriui, ministerijoms ir kitoms institucijoms skaičiavimus apie lėšų poreikį valstybės funkcijoms vykdyti.
 12. Pildo ataskaitą (planinę dalį) „Informacija apie asignavimus darbo užmokesčiui“.
 13. Pagal pateiktus lėšų poreikio dokumentus rengia, atsižvelgdamas į ataskaitinio laikotarpio planus, paraiškas visoms lėšoms gauti.
 14. Kontroliuoja, kad gauti asignavimai neviršytų ataskaitinio laikotarpio asignavimų plano, įskaitant patikslinimus, ir vykdo einamąją kontrolę.
 15. Kontroliuoja, ar teisingai naudojamos lėšos pagal programas, priemones, valstybės funkcijas, išlaidų ekonominės klasifikacijos straipsnius, ir vykdo einamąją kontrolę.
 16. Tinkamai saugo pagal kompetenciją priskirtus buhalterinius dokumentus.
 17. Pagal kompetenciją dalyvauja įvairių komisijų darbe.
 18. Atostogų, komandiruočių metu pavaduoja bet kurį skyriaus specialistą.
 19. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: