Spausdinti puslapio vidurį
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Barakauskienė (2020-07)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – pedagogika;
1.3. studijų kryptis – edukologija;
1.4. darbo patirtis – pedagoginio darbo patirtis;
1.5. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 3 metai.

2. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
2.1. kalba – anglų arba vokiečių arba prancūzų;
2.2. kalbos mokėjimo lygis – B1.

3. Atitikimas kitiems reikalavimams:
3.1. atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, ar suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „riboto naudojimo“.
3.2. gebėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

1. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
2. Atlieka veiklos planavimo dokumentų įgyvendinimo stebėseną ir vertinimą arba prireikus koordinuoja veiklos planavimo dokumentų įgyvendinimą ir vertinimą.
3. Apdoroja su veiklos planavimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su veiklos planavimu susijusios informacijos apdorojimą.
4. Rengia ir teikia informaciją su veiklos planavimo įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su veiklos planavimo įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
5. Rengia ir teikia pasiūlymus su veiklos planavimu susijusiais klausimais.
6. Rengia teisės aktų projektus bei kitus dokumentus, susijusius su veiklos planavimo įgyvendinimu ar stebėsena, arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų bei kitų dokumentų dėl veiklos planavimo įgyvendinimo ar stebėsenos rengimą.
7. Rengia veiklos planavimo dokumentus arba prireikus koordinuoja veiklos planavimo dokumentų rengimą.
8. Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
9. Atlieka suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėseną, analizę ir vertinimą arba prireikus koordinuoja suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėsenos, analizės ir vertinimo atlikimą.
10. Rengia ataskaitas, išvadas ir kitus dokumentus arba prireikus koordinuoja ataskaitų, išvadų ir kitų dokumentų rengimą.
11. Rengia ir teikia informaciją su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
12. Rengia ir teikia pasiūlymus su stebėsena ir (ar) analize susijusiais klausimais.
13. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl stebėsenos ir (ar) analizės vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl stebėsenos ir (ar) analizės rengimą.
14. Koordinuoja mokyklų duomenų teikimą švietimo valdymo informacinėms sistemoms (1 mokykla, 2 mokykla, 3 mokykla, 3ES mokykla, 3I mokykla, 3D mokykla, 4 mokykla statistinės formos).
15. Koordinuoja mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų atestaciją.
16. Organizuoja brandos egzaminų vykdymą ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimą rajono mokyklose.
17. Skelbia Kelmės rajono savivaldybės interneto svetainėje informaciją apie veiklą, susijusią su švietimu, mokyklomis ir kultūra.
18. Konsultuoja mokyklų ir kultūros įstaigų vadovus Dokumentacijos planų sudarymo klausimais.
19. Koordinuoja vedėjo įsakymu priskirtų mokyklų veiklą bei
chemijos, biologijos, fizikos, geografijos, dorinio ugdymo, žmogaus saugos mokymą.
20. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
Funkcijos patvirtintos 2004.11.29 „Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymas  „Dėl švietimo ir mokslo institucijų registro“.
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymas „Dėl švietimo ir mokslo institucijų registro“. DĖL ŠVIETIMO IR MOKSLO INSTITUCIJŲ REGISTRO“ Nr.: Isak-1871.
21. Registruoja rajono mokyklas ir neformaliojo švietimo teikėjus (NVŠ) Švietimo ir mokslo institucijų registre, pagal pateiktus dokumentus tikslina duomenis, pažymi teikiamų NVŠ programų atitiktį. Koordinuoja rajono mokyklų veiklą tvarkant Pedagogų registrą.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: