Spausdinti puslapio vidurį
Finansų skyriaus vyriausiasis specialistas

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu socialinių mokslų studijų srities vadybos ir verslo administravimo (finansai, apskaita) arba ekonomikos studijų krypties išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Kaupia ir periodiškai teikia Finansų skyriaus vedėjui informaciją apie Kelmės rajono biudžetinių įstaigų biudžeto vykdymą, biudžetinių įstaigų kitų lėšų panaudojimą.
 2. Metams pasibaigus priima finansiškai savarankiškų įstaigų gautos paramos (piniginių lėšų) išlaidų sąmatas, neatlygintinai gauto turto ir piniginių lėšų ataskaitas, jas tikrina.
 3. Pagal Savivaldybės tarybos narių ir Administracijos vadovų nurodymus kaupia ir teikia informaciją apie savarankiškų įstaigų lėšų panaudojimą.
 4. Pagal kompetenciją teikia praktinę ir metodinę pagalbą iš savivaldybės biudžeto išlaikomoms įstaigoms.
 5. Teikia vedėjui reikiamą informaciją apie atliekamus darbus, aptarnaujamų įstaigų, asmenų nusiskundimus.
 6. Vykdo einamąją ir paskesniąją kontrolę.
 7. Pateikia laiku ir teisingas ataskaitas, reikalingas skyriaus vedėjui duomenims apibendrinti.
 8. Užtikrina sukauptos informacijos saugumą ir konfidencialumą.
 9. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: