Spausdinti puslapio vidurį
Raginame laikytis priemonių COVID-19 ligos plitimui sumažinti
Mieli Kelmės rajono gyventojai, vis naujai nustatomi COVID-19 ligos atvejai mūsų rajone bei visoje šalyje – rimtas signalas, raginantis griežtai laikytis prevencinių nurodymų.

Dar kartą norime priminti jau visiems įprastus reikalavimus: uždarose viešosiose patalpose, viešajame transporte dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo higienos, dažnai ir kruopščiai plauti rankas šiltu vandeniu ir muilu, naudoti dezinfekavimo priemones, nesiliesti rankomis prie akių, nosies ir burnos, reguliariai vėdinti patalpas, drėgnuoju būdu valyti baldus ir kitus kietuosius paviršius, papildomai dezinfekuoti durų rankenas. Vengti artimo kontakto su žmonėmis, galinčiais nešioti virusą. Gyvai bendraujant patariama laikytis saugaus 2 metrų atstumo, vengti rankų paspaudimų ir kitokio artimo kontakto.

Kaip žinote, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo rugsėjo 28 d. laikinai apribotas masinių viešųjų renginių organizavimas ir vykdymas rajono savivaldybės teritorijoje. Savivaldybės administracijai pavaldžių įstaigų, įmonių, organizacijų vadovams pavesta taikyti papildomas priemones, skirtas asmenų būriavimuisi riboti, darbo susitikimus organizuoti nuotoliniu būdu, laikytis visų nustatytų saugumo reikalavimų.

Pasireiškus ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiams (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai. Izoliacijoje esantys asmenys negali palikti izoliacijos vietos be sveikatos priežiūros specialisto leidimo ir negali priiminėti lankytojų.

Raginame visus tinkamai reaguoti į situaciją, elgtis sąmoningai. Tik taip galime išvengti viruso plitimo ir apsaugoti save bei kitus.

Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius,
ESK pirmininkas Stasys Jokubauskas

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: