Spausdinti puslapio vidurį
Po rudens dangumi rinkosi Kražių seniūnijos gyventojai ir svečiai

Lapkričio 8 d. Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centre vyko tradicinė Kražių seniūnijos gyventojų bei svečių rudens šventė „Po rudens dangumi“.

Į renginį  susirinkusius Kražių seniūnijos gyventojus, svečius nuoširdžiai sveikino Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Emilija Kvietkuvienė, Kražių seniūnas Rolandas Karčiauskas.

Renginio dalyviams gerą nuotaiką bei gražius žodžius dovanojo Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro režisierė Jūratė Sankauskienė, o nenutrūkstamą klegesį ir iš juoko besiritančias ašaras atvežė Kelmės mažojo teatro aktoriai su šmaikščiu spektakliu „Amerika pirtyje“, kurio personažai žiūrovams leido grįžti į praeitį ir pasigrožėti nuotaikinga piršlybų istorija.

Kražių seniūnas Rolandas Karčiauskas, pasveikinęs visus renginio dalyvius su rudens darbų pabaiga, įteikė padėką Kristinai Šilinskienei už verslumo skatinimą ir tradicinių amatų puoselėjimą. Tarybos narė Emilija Kvietkuvienė parengė specialias nominacijas bei gražiomis eilėmis pasveikino kiekvieną nominantą. Nominacija Sugrįžimai įteikta Jūratei ir Vytautui Mazrimams, grįžusiems iš užsienio gyventi į Kražius, nominacija Asmeninė iniciatyva – Gintarei ir Valdui Bakučiams už miestelio įvaizdžio kūrimą, Metų naujagimis – Adamui Bertašiui ir padėkos jo tėveliams, Naujakuriai – Gintarei ir Tadas Sankauskams, kurie sėkmingai įsikūrė Butkiškėje, Gražiausia sodyba – Virgai ir Broniui Navickiams, Bendruomenės iniciatyva – Karklėnų bendruomenei už žaidimų aikštelės vaikams įkūrimą. Smagu, kad savo seniūnijoje turime verslių žmonių, naujakurių, tikrų patriotų bei mažųjų gyventojų, kurie savo iniciatyvomis gražina mūsų seniūniją.

Renginio metu skambėjo daug gražių žodžių, dar daugiau juoko. Po apdovanojimų ir nuotaikingo spektaklio visi renginio dalyviai pakviesti pabendrauti bei pasilinksminti šventinėje vakaronėje, kurioje netrūko smagaus laiko drauge.

Informacija ir nuotraukos Simonos Šarauskienės

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: