Spausdinti puslapio vidurį
S-9 Kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimas už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją

 

Eil.
Nr.

Pavadinimas

Aprašymo turinys

1.

Administracinės paslaugos kodas

S-9

2.

Administracinės paslaugos versija

5 versija

3.

Administracinės paslaugos pavadinimas

Kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimas už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją

4.

Administracinės paslaugos apibūdinimas

Kredito ir palūkanų apmokėjimas skiriamas buto savininkui, kuris įgyvendino ar įgyvendina valstybės ir (ar) savivaldybės remiamą daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektą ir kuris turi teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją pagal energijos ar kuro sąnaudų normatyvą būsto naudingajam plotui, bet ne didesniam už Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatyme nustatytą būsto naudingojo ploto normatyvą, šildyti.

Teisė į kredito ir palūkanų apmokėjimą nustatoma tokiam laikotarpiui, kuriam, vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymu, nustatoma teisė į būsto šildymo išlaidų kompensaciją.

Kreditas ir palūkanos buto savininkui, šildymo ir nešildymo sezono metu apmokami už nurodytą laikotarpį. Kreditas ir palūkanos neapmokami nuo mėnesio, kurį buto savininkas prarado teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją.

5.

Paslaugų tipas

Neelektroninės paslaugos

6.

Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą

1.  Lietuvos Respublikos  Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymas.
2. Lietuvos Respublikos aplinkos ministro ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2013 m. rugsėjo 11 d. įsakymas Nr. D1-665/A1-508 „Dėl kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimo už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo ir išlaidų kompensaciją, tvarkos aprašo patvirtinimo“
3. Kelmės rajono savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 27 d. sprendimas Nr. T-289 „Dėl kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimo už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, tvarkos aprašo patvirtinimo“

7.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo

Pateikiami šie dokumentai:

1. Prašymas;

2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.Kartu su prašymu pateikiami Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 20 straipsnyje nurodyti piniginei socialinei paramai gauti būtini dokumentai ir duomenys bei kita piniginei socialinei paramai gauti būtina informacija, išskyrus atvejus, kai savivaldybės administracija duomenis, reikalingus buto savininko teisei į kredito ir palūkanų apmokėjimą nustatyti, gauna iš valstybės ir žinybinių registrų bei valstybės informacinių sistemų. Jeigu buto savininkui paskirta būsto šildymo išlaidų kompensacija, kreipiantis dėl teisės į kredito ir palūkanų apmokėjimą nustatymo, nereikia pakartotinai teikti dokumentų, reikalingų piniginei socialinei paramai gauti. Už pateiktų duomenų ir informacijos teisingumą atsako juos pateikęs buto savininkas.

3. Pateikiant prašymą pirmą kartą, pateikiamas bendrojo naudojimo objektų valdytojo ar savivaldybės programos įgyvendinimo administratoriaus raštas, patvirtinantis, kad daugiabučio namo butų savininkai įgyvendina ar įgyvendino daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektą. Nurodoma, kad daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektui įgyvendinti iš kreditus teikiančios institucijos yra paimtas kreditas, nurodomas kredito gavėjas (butų ir kitų patalpų savininkai arba bendrojo naudojimo objektų valdytojas ar savivaldybės programos įgyvendinimo administratorius, veikiantys daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų naudai), kreditą suteikusios institucijos pavadinimas, kredito grąžinimo laikotarpis, kredito dalis, tenkanti prašymą teikiančiam buto savininkui, kredito likutis, tenkantis prašymą teikiančiam buto savininkui prašymo teikimo dieną, ir šio kredito grąžinimo grafikas, kai kredito gavėjas yra bendrojo naudojimo objektų valdytojas arba savivaldybės programos įgyvendinimo administratorius.

4. Darbuotojai turi teisę pareikalauti ir kitų papildomų dokumentų.

8.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)

Norėdamas gauti paslaugą asmuo turi  užpildyti nustatytos formos Prašymą ir pateikti dokumentus, nurodytus 7 punkte, išskyrus dokumentus, kurių duomenys gaunami iš valstybės  registrų.

9.

Administracinės paslaugos teikėjas

Kelmės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius:

Salomėja Sakaitė, vyriausioji specialistė išmokoms,
tel. (8 427) 69 066, el.p. salomeja.sakaite@kelme.lt,

Jolanta Dausinienė, vyriausioji specialistė išmokoms,
tel. (8 427) 69 066, el.p. jolanta.dausiniene@kelme.lt,

Danguolė Gedminienė, vyriausioji specialistė išmokoms,
tel. (8 427) 69 066, el.p. danguole.gedminiene@kelme.lt,

Ligita Balvočienė, vyriausioji specialistė išmokoms,
tel. (8 427) 69 065, el.p. ligita.balvociene@kelme.lt,

 Vitalija Mikalauskienė, vyriausioji specialistė išmokoms,
tel. (8 427) 69 065, el.p. vitalija.mikalauskiene@kelme.lt,

Steponas Tamkus, vyriausiasis specialistas išmokoms,
tel.(8 427) 69 065, el.p. steponas.tamkus@kelme.lt

10.

Administracinės paslaugos vadovas

Reda Každailienė, Socialinės paramos  skyriaus vedėja,
tel. (8 427) 69 065, el. p. reda.kazdailiene@kelme.lt.

11.

Administracinės paslaugos suteikimo trukmė

10 darbo dienų nuo paraiškos gavimo dienos

12.

Administracinės paslaugos suteikimo kaina

Paslauga teikiama nemokamai

13.

Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys

Prašymas

14.

Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugą

Socialinės paramos informacinė sistema

15.

Administracinės paslaugos teikimo ypatumai

Administracinė paslauga galutinė

16.

Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitą

Kelmės rajono savivaldybės institucijų ir administracijos dokumentacijos planas, bylos ind. 24.1.7.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: