Spausdinti puslapio vidurį
Korona aktualijos
Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. savivaldybės administracija dirbs tik nuotoliniu būdu

Informuojame, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. Kelmės rajono savivaldybės administracija dirbs tik nuotoliniu būdu. Esant būtinybei pas specialistus prašome registruotis telefonu. Telefonų sąrašas savivaldybės tinklalapyje, Struktūra ir kontaktai.

Direktoriaus įsakymas

IŠSITIRTI DĖL COVID-19 LIGOS GALI VISI GYVENTOJAI
DĖMESIO! Dėl COVID-19 ligos išsitirti gali visi norintys Kelmės rajono gyventojai. Jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nusprendus savarankiškai. Prieš tai būtina skambinti 1808 ir užsiregistruoti.
!!! Kodas: „KELMĖ PROFILAKTINIAI“.

Kelmės mobilaus tyrimų punkto adresas: Kaštonų g. 1 Naudvario k. Kelmės r. Punktas dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val.

Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Kelmės rajono savivaldybėje nuo spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. įvedamas karantinas

Bus taikomi draudimai būriuotis, reikalaujama laikytis dviejų metrų atstumo, išskyrus laidotuves, taip pat visose viešose uždarose erdvėse privaloma dėvėti kaukes visiems vyresniems nei šešerių asmenims, išskyrus išimtis neįgaliesiems, valgant kavinėse ir t. t.
Valstybių ir savivaldybių institucijose, įmonėse darbas bus organizuojamas visiškai ar iš dalies nuotoliniu būdu, ribojamas pirkėjų ar klientų paslaugų tiekimo vietose srautas, vienam žmogui skiriant 10 kvadratinių metrų plotą, arba aptarnaujant tik vieną asmenį. Draudžiamas vyresnių nei 14 metų pacientų lankymas asmens sveikatos priežiūros įstaigose, išskyrus sunkius ligonius ir gimdyves, draudžiamas lankymasis ir socialinės globos įstaigose. Rekomenduojama religinėms bendruomenėms apeigas organizuoti vengiant susibūrimų arba jų visai atsisakyti.

Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas ir atvykstančiųjų izoliavimo tvarka

Pradeda veikti Kelmės mobilus tyrimų punktas

Pirmadienį, spalio 19 d., 10 val. Kaštonų g. 1 Naudvario k. Kelmės rajono savivaldybėje pradeda veikti Kelmės mobilus tyrimų punktas. Punktas dirbs pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val. Registracija į Kelmės mobilų tyrimų punktą vykdoma tik per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą.

Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
COVID-19 ligos prevencijos priemonių taikymas Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje

Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Atnaujintas COVID-19 ligos paveiktų šalių sąrašas
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone

Prekybos vietų darbuotojų dėmesiui

Kelmės rajono savivaldybėje esančių prekybos vietų darbuotojai turi galimybę išsitirti greitaisiais testais.

Raginame laikytis priemonių COVID-19 ligos plitimui sumažinti
Mieli Kelmės rajono gyventojai, vis naujai nustatomi COVID-19 ligos atvejai mūsų rajone bei visoje šalyje – rimtas signalas, raginantis griežtai laikytis prevencinių nurodymų.
Informacija apie sergamumą COVID-19 liga Kelmės rajone
Užimtumo tarnyboje laikinai stabdomas kontaktinis klientų aptarnavimas

Šalyje sparčiai plintant COVID-19 infekcijai, Užimtumo tarnyba atsižvelgia į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas ir priima sprendimus, padėsiančius užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą. Nuo šiandien, rugsėjo 25 d., klientai laikinai aptarnaujami tik nuotolinėmis priemonėmis – telefonu arba elektroniniu paštu. Kaip ir iki šiol, naujus klientus kviečiame registruotis internetu, o nesant galimybės – telefonu, skambinant registravimo paslaugą teikiantiems specialistams. Jų kontaktus rasite čia.

Dėl pandeminės situacijos „Sodra“ ir VMI grįžta prie nuotolinio klientų aptarnavimo

„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) dėl prastėjančios pandeminės situacijos kai kuriuose šalies regionuose nuo šios savaitės gyventojus Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose aptarnaus tik nuotoliniu būdu.
„Sodros“ ir VMI Raseinių klientų aptarnavimo skyriai nebus atidaryti nuo pirmadienio, o Šiauliuose ir Radviliškyje klientai „gyvai“ nepriimami nuo trečiadienio. Dėl prastėjančių COVID-19 rodiklių klientus aptarnauti tik nuotoliniu būdu rekomenduoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Dėl priemonių COVID-19 ligos plitimui sumažinti Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje taikymo

Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugsėjo 28 d. įsakymu Nr. A-910 „Dėl priemonių COVID-19 ligos plitimui sumažinti Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje taikymo“ nustatoma, kad nuo 2020 m. rugsėjo 28 d. laikinai ribojamas (draudžiamas) masinių viešųjų renginių organizavimas ir vykdymas Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje.

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos išimčių

Atnaujintas labiausiai koronaviruso (COVID-19) infekcijos paveiktų šalių sąrašas, kuris įsigalioja nuo rugsėjo 28 d. Paveiktų valstybių sąrašą papildė Estija, Lenkija, Vokietija, Islandija ir San Marinas. Šiose šalyse sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų viršijo 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Iš paveiktų šalių atvykusiems ar per paveiktas šalis keliavusiems žmonėms yra privaloma izoliuotis, tačiau Lenkijai ir Estijai numatytos išimtys.

Dėl COVID-19 valdymo strategijos įgyvendinimo priemonių vykdymo

COVID-19 valdymo strategijos įgyvendinimo priemonių plane yra numatyta priemonė „1.2.3.imtis lyderystės ir inicijuoti bendras iniciatyvas su darbuotojų ir darbdavių organizacijomis, siekiant sumažinti riziką susirgti sunkia liga patiriančių asmenų rizikingų socialinių kontaktų skaičių veiklos organizacinėmis priemonėmis“. Priemonės atsakingais vykdytojais paskirtos Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, savivaldybės, kitos institucijos pagal kompetenciją, Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Priemonės įgyvendinimo terminas – nuolat.

Dėl Daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros (eksploatavimo) maksimalių tarifų nustatymo ir jų taikymo tvarkos aprašo patvirtinimo

Kelmės rajono savivaldybės taryba 2019-10-31 sprendimu Nr. T-343 patvirtino daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros (eksploatavimo) maksimalių tarifų nustatymo ir jų taikymo tvarkos aprašą.

Dėl Kompensacijų skyrimo pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros bei už grupinių ir individualių nuotekų valymo įrenginių įrengimą tvarkos aprašo patvirtin
Nuo 2020 m. sausio 1 dienos įsigalioja kompensacijų skyrimo pastatų savininkams už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros bei už grupinių ir individualių nuotekų valymo įrenginių įrengimą tvarka. Ją patvirtino Kelmės rajono savivaldybės taryba 2019-10-31 sprendimu Nr. T-344.
Baigiamas įgyvendinti projektas „Kelmės miesto Vytauto Didžiojo gatvės pėsčiųjų ir pėsčiųjų-dviračių takų sutvarkymas (I etapas)“

2018 m. rugpjūčio 7 d. Kelmės rajono savivaldybės administracija pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 06.2.1-TID-R-516-61-0001 „Kelmės miesto Vytauto Didžiojo gatvės pėsčiųjų ir pėsčiųjų-dviračių takų sutvarkymas (I etapas)“ sutartį Nr. PS-28.

Rengiamas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2121 Lioliai – Žalpiai – Viduklės g. st. ruožo nuo 6,15 iki 6,96 km rekonstravimo projektas
Rengiamas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 3505 Nemakščiai – Kražiai – Junkilai ruožo nuo 27,26 iki 28,46 km rekonstravimo projektas
Rengiamas projektas „Kelmės r. Užvenčio m. Kražių g. pėsčiųjų takų rekonstrukcija ir statyba“
Informacija apie Kelmės miesto civilinių kapinių plėtros atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo išvadą
Informacija apie Kelmės miesto civilinių kapinių įrengimo Verpenos kaime atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo išvadą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: