Spausdinti puslapio vidurį
Apgyvendinimas
 
 
 
 
 
 

Tytuvėnų nakvynės namai

Jei atvykę į Tytuvėnus neturėsite kur pernakvoti – mielai kviečiame užsukti pas mus ir pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis. Jums suteiksime nakvynę vienai ar daugiau naktų. Turime tris kambarius, kurių du yra dviviečiai su atskiromis lovomis (reikalui esant galime sustumti) ir vieną keturvietį  (dvigulė lova ir išlankstoma sofa-lova). Visuose kambariuose yra vonios kambariai su dušo kabinomis, TV, oro kondicionieriai, arbatinukai. Keturvietis kambarys turi virtuvę, kurioje yra elektrinė viryklė, arbatinukas, šaldytuvas, reikalingi indai ir įrankiai, plautuvė ir, žinoma, stalas. Tad jei planuojate ilgiau pasibūti – tas kambarys kaip tik Jums.Yra bendra poilsio zona su minkštais baldais, kur galėsite pasėdėti ir pažiūrėti televizorių ar tiesiog šnekučiuotis.
Keli žingsniai nuo mūsų  yra gražioji Tytuvėnų bažnyčia ir vienuolynas, piligrimų centras, kiek toliau - regioninio parko direkcija, kur galite gauti informacijos apie lankytinas vietas, du ežerai. Prie pat autobusų stotis, parduotuvės, vaistinė, kavinės, kebabinė.

Orientacinės kainos:
Šeimyninis kambarys su virtuve 1 nakčiai 4 asmenims - 60 €, 3 asmenims - 55€, 2 asmenims - 50€. 
Dvivietis kambarys 2 asmenims - 35€, 1 asmeniui - 20 €.
 

Visuose kambariuose yra plaukų džiovintuvai 

Kainų atžvilgiu esame lankstūs. Visada galime tartis, jei nakvosite daugiau naktų – suteiksime nuolaidas.
Geriau būtų registruotis bent prieš parą, ypač ne sezono metu. Sezono metu – praktiškai bet kada.
Dėl išsamesnės informacijos skambinkite nurodytu telefonu.
Kviečiame apsilankyti!

Adresas: 

 • J.Basanavičiaus g. 2 A, Tytuvėnai, Kelmės raj. Tarp prekybos centro „MAXIMA“ ir savivaldybės, pačiame Tytuvėnų centre.
 • Telefonas: (8 686) 11162 Eglė
   
Svečių namai Kelmėje

Svečių namai Kelmėje siūlo apsigyventi vienviečiame ir dviviečiuose kambariuose. 
Nemokamas internetas, TV. 
Virtuvėje rasite šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, virdulį, reikalingus indus.

 • Adresas: Smilgevičiaus g. 11, Kelmė
 • Facebook: @accommodation.kelme
 • Tel. (8-674) 37990
 • El. paštas: apgyvendinimas123@gmail.com   

 

 

Pakėvio dvaras

Vaiguvos seniūnijoje, Pakėvio kaime, 8 km į šiaurės vakarus nuo Kelmės yra Pakėvio dvaras. 

Pakėvio dvaras žinomas nuo XVII a. 1685 metais dvaras paminėtas Beržėnų valsčiaus aktuose. XIX a. Pakėvį išgarsino čia gimęs etnografas, tautosakininkas, literatūros istorikas Liudvikas Adomas Jucevičius (1813-1846), kuris pasirašinėjo Liudwik z Pokiewia slapyvardžiu. 

Dvaro teritorija užima 38 ha plotą. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Nuostabi gamta, naujai apsodinta aplinka maloniai nuteikia atvykusius. Restauruotuose pastatuose yra pobūvių salės, kur galima patogiai rengti vestuves, konferencijas, įmonių vakarėlius taip pat jubiliejus, gimtadienius ar jaukius pasisėdėjimus mažoje kompanijoje. 

Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų. Žvejams siūlome išbandyti sėkmę žvejyboje. 

Klientų patogumui išnuomojame 100-os vietų seklyčios pastatą. Yra 12 miegamų vietų. Automobilių stovėjimo aikštelės, stebimos vaizdo kameromis. 

Adresas:

 

 

Indėniška stovyklavietė "Laukiniai vakarai - Wild West"

Lietuvos vidury, tarp Raseinių ir Kelmės, vaizdingame Dubysos upės pakrantės vingio slėnyje, apsuptame miškų, aukštų kalvų, 10ha plote, randasi turistinė stovyklavietė-Šiaurės Amerikos indėniškas kaimas. Tai ne tik poilsis gamtoje, tai kažkas daugiau, tai LAUKINIAI VAKARAI. Jūs galite netradiciškai švęsti gimtadienius, susitikimus, įvairias šventes, padedam organizuoti renginius (mergvakariai, bernvakariai , gimtadieniai ir t.t. ), tai pat pailsėti su šeima ar draugais Š.Amerikos indėnų vigvamuose-tipiuose. Viena didelė tipi skirta pobūviams gali susėsti iki 50 asmenų, miegoti iki 25asm., yra dar 8 mažesnes TIPI (į viena gali susėsti iki 10asm., miegoti 4-6 asm.) . Turime indėnišką medical tipi –pirtis, lauko virtuvę, indėnišką lauko duonkepę (kurioje galima išsikepti bulvių plokštainius, meksikietiškus sūrius ir kt.) .Pramogos : šaudymas iš lankų, mėtimas tamahauko , jodinėjimas žirgais (indėnišku, kaubojišku balnais) indėniški ir kt. žaidimai ( šaškės, šachmatai , badmintonas ir t.t. Galite užsisakyti pramogą paplaukioti baidarėmis, kanojomis Dubysos upe. Turime tinklinio aikštelę, sūpuokles, šašlykines, laužavietes lauko, WC ir elektra. Yra vietos pasistatyti palapinėms, autotransporto priemonėms. Teritorijoje galima užsiimti žvejyba, rinkti žemuoges, vaistinius augalus, grybus . Mūsų kraštovaizdžiu grožėkitės ir nuostabiai praleiskite laiką visais metų laikais. Atvykstantiems su nakvyne turėti savo miegmaišius.

Indėnų stovyklavietė "Laukiniai vakarai - Wild West"
 • Kalniškių vs. 3, Tytuvėnų sen. Kelmės r.
 • Facebook: wildwestlaukiniaivakarai
 • El. paštas: bissonww@gmail.com
 • Telefonas: 8 623 74600
 •  Interneto svetainė: wildwest-laukiniaivakarai.weebly.com/

 

Poilsiavietė „Sedula“

Poilsiavietė “Sedula”, įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone ir užima 4,7 ha žemės sklypą. Iš paukščio skrydžio ši poilsiavietė yra patogioje geografinėje vietovėje – 20 km nuo pagrindinio kelio Kaliningradas – Ryga, Tytuvėnų regioniniame parke. Šalia – žymusis Šiluvos miestelis.

Atvykus į poilsiavietę svečius kviečiame užsukti į pagrindinį pastatą - čia Jūs gausite visą reikalingą informaciją. Šiame pastate taip pat yra administracija, veikia 100 vietų restoranas, 22 vietų banketų salė, 23 vietų viešbutis, 70 vietų konferencijų salė. Poilsiavietėje veikia 5 žiemos tipo penkiaviečiai rąstiniai poilsio nameliai, naujai pastatyta 12 keturviečių rąstinių poilsio namelių - 73 vietos su pilnu servisu, 5 vasaros tipo nameliai - 30 vietų, 4 nauji vasaros tipo nameliai po 5 vietas viso 20 vietų, viso miegamų vietų - 145, pirtis ant ežero kranto, paplūdimys, žaidimų aikštelės, kempingas (vanduo, elektra, WC).

Sezono metu veikia 35 m. ilgio vandens čiuožykla, yra tramplynas, galima plaukioti valtimis, vandens dviračiais. Sporto aikštyne nuolat lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.

Klientų patogumui išnuomojame visą poilsiavietę kuri talpina apie 1000 klientų.
Nuostabi gamta, sutvarkyta aplinka, ramybė, maloniai nuteikia poilsiautojus. Gerai ruošiamas maistas tenkina bet kurio lankytojo norus. Poilsiavietę aplankė daug žymių respublikos veikėjų, svečių iš užsienio.

Adresas:

    

Užvenčio malūnas

Užvenčio vandens malūno ir spirito varyklos pastatas – vienas iš Užvenčio dvaro sodybos pastatų. Istoriniuose šaltiniuose minima, kad jau 1759 m. Užventyje veikė malūnas ant Ventos upės ir bravoras.

Šiuo metu Užvenčio vandens malūnas prikeltas naujam gyvenimui. Malūne puikiai dera garbinga istorija ir komfortiška šiandiena. Atkurta senoji turbina gamina elektros energiją, restauruotos malūno salės laukia pokylio svečių. Įrengtas sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimi ir treniruoklių sale. Taip pat viešbutis bei konferencijų salė.

Šiandien malūnas ypač mėgiamas ir meno žmonių. Čia dažnai lankosi Lietuvos menininkai, vyksta parodos ir koncertai. Malūno aplinkoje atgaivą randa ne tik kūnas, bet ir siela.

Adresas:

 

 

Jurtos

Pasiilgus neįprastos nakvynės,  gaivaus  ežero vandens – sunešto šaltinių , gryno pušyno oro, žavingo kraštovaizdžio, kviečiame atvykti į poilsiavietę prie Medinio ežero.

Jurtas pagaminti ir pastatyti padėjo tokių statinių meistras iš Judrėnų kaimo, Klaipėdoos rajone- Antanas Poška. Jo kalbų apie teigiamą vilnos poveikį  žmogui būtų galima klausytis ilgai. Dėl daugelio dalykų jis tikrai teisus. Tik patys apsilankę ir pernakvoję tokioje jurtoje, galėsitei tai patvirtinti ar paneigti. Jurtose galima apsistoti ir žiemos metu. Kiekvienoje  jų rasite ne tik šiuolaikiškai ir moderniai įrengtas 40 m2 metrų gyvenamąsias patalpas bet ir jaukų židinį , kuris suteiks šilumos  bet kokiu oru.

Nakvynei galite rinktis vieną iš penkių jaukiai įrengtų jurtų .Čia rasite visus geram  poilsiui reikalingus patogumus . Atvykę į poilsiavietę Galėsite pažvejoti , išsimaudyti pirtyje, pažaisti  tinklinį ar ramiai pasėdėti prie laužo. Tai puiki vieta praleisti savo laisvalaikį, pailsėti su šeima, draugais, giminėmis.

Adresas:Petrališkės svečių namai

Svečių namuose turėsite galimybę maloniai ir smagiai praleisti laiką. Pokylių salė, nakvynė, baseinas, pirtis, lauko estrada, geras ir malonus aptarnavimas.

Adresas:

 • Petrališkės k., Kražių sen., Kelmės r.
 • Mob. 8 677 07 953

 

Motelis „Agrotech“

Yra automobilių plovykla, degalinė, skalbykla, kavinė, parduotuvė. Dirba visą parą.

Adresas:

 • V. Putvinskio g. 12, Kelmė
 • Tel. (8 427) 61 094, faks. (8 427) 61 093

 

Motelis „Abromika“

Yra degalinė, 2 garažai, kavinė, parduotuvė. Dirba visą parą. Netoliese galima žvejoti.

Adresas:

 • Kuršukų k., Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 612 69, faks. (8 427) 612 69

 

Motelis „Samana“

Kavinė, gidų paslaugos, automobilių stovėjimo aikštelė. Svečius priima visus metus.

Adresas:

 • Taikos g. 2, Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 56 249, faks. (8 427) 56 249, mob. 8 618 70718

 

Poilsiavietė prie Giliaus ežero

Nameliai, krepšinio, tinklinio aikštė.

Adresas:

 • Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 56 991, mob. 8 611 30 487
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Liepa
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: