Atkreiptas dėmesys į profilaktinius darbuotojų sveikatos patikrinimus


Rugpjūčio 30 d. Kelmės rajono savivaldybės mero Ildefonso Petkevičiaus iniciatyva surengtas rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų pasitarimas dėl darbuotojų profilaktinių sveikatos patikrinimų. Meras I. Petkevičius akcentavo, kad yra problema darbuotojams laiku pasitikrinti sveikatą, patekti pas gydytojus susidaro eilės, tenka ne vieną kartą vykti į gydymo įstaigą.

Sveikatos patikrinimai turi būti atliekami periodiškai. Profilaktiniai dirbančiųjų galimos profesinės rizikos sąlygomis sveikatos tikrinimai atliekami priimant į darbą, dirbant ir pakeitus darbą ar darbovietę. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys.

Visi dirbantieji turi iš anksto planuoti profilaktinius patikrinimus tam, kad sveikata būtų patikrinta laiku ir nebūtų sudaromos eilės gydymo įstaigose.

Siekiant teikti kokybiškas paslaugas nuspręsta, kad Kelmės ligoninėje profilaktiniai patikrinimai bus atliekami trečiadieniais ir penktadieniais, Psichikos sveikatos centre kasdien. Bus parengta ir paskelbta profilaktinių patikrinimų tvarka.

Savivaldybės informacija


Kitos naujienos

Dalintis