Darbo užmokestis

Čia yra skelbiama informacija apie Kelmės rajono savivaldybės politikų, administracijos darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis Vyriausybės nutarimu patvirtintu bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.

Kelmės rajono savivaldybės politikų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m.
I ketv.
Meras13938,400
Mero pavaduotojas12950,983076,58

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m.
I ketv.
Direktorius13286,843422,08
Direktoriaus pavaduotojas12748,702862,70
Skyriaus, poskyrio vedėjas132106,992154,84
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52021,052147,48
Seniūnas112206,192280,87
Seniūno pavaduotojas21965,802076,15
Vyriausiasis specialistas431680,711740,70
Vyresnysis specialistas11641,881790,25

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų,
dirbančių pagal darbo sutartis,
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. I ketv.
Vyriausiasis specialistas211443,541679,40
Vyresnysis specialistas101451,451590,59
Specialistas271141,741294,59
Tarnautojas11157,851315,82
Darbininkas77769,17908,94

Kelmės rajono savivaldybės politikų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. II ketv.
Meras13938,400
Mero pavaduotojas12950,982981,06

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. II ketv.
Direktorius13286,843320,40
Direktoriaus pavaduotojas12748,702771,82
Skyriaus, poskyrio vedėjas132106,992275,16
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52021,052015,80
Seniūnas112206,192174,57
Seniūno pavaduotojas21965,802045,59
Vyriausiasis specialistas431680,711732,46
Vyresnysis specialistas11641,881886,82

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų,
dirbančių pagal darbo sutartis,
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. II ketv.
Vyriausiasis specialistas211443,541650,63
Vyresnysis specialistas101451,451514,33
Specialistas271141,741274,39
Tarnautojas11157,851274,05
Darbininkas71769,171031,33

Kelmės rajono savivaldybės politikų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. III ketv.
Meras13938,400
Mero pavaduotojas12950,983005,99

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. III ketv.
Direktorius13286,843341,76
Direktoriaus pavaduotojas12748,702771,82
Skyriaus, poskyrio vedėjas132106,992241,37
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52021,052021,30
Seniūnas112206,192123,14
Seniūno pavaduotojas21965,801970,85
Vyriausiasis specialistas441680,711690,51

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų,
dirbančių pagal darbo sutartis,
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2020 m.2021 m. III ketv.
Vyriausiasis specialistas221443,541538,56
Vyresnysis specialistas91451,451530,39
Specialistas251141,741231,09
Tarnautojas11157,851238,25
Darbininkas70769,17846,49

Kelmės rajono savivaldybės politikų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės
pavadinimas
Darbuotojų
skaičius
2020 m.2021 m.
IV ketv.
Meras13938,403239,10
Mero pavaduotojas12950,983005,99

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas) eurais
neatskaičius mokesčių

Pareigybės
pavadinimas
Darbuotojų
skaičius
2020 m.2021 m.
IV ketv.
Direktorius13286,843341,76
Direktoriaus pavaduotojas12748,702795,72
Skyriaus, poskyrio vedėjas122106,992160,79
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52021,052091,82
Seniūnas112206,192180,18
Seniūno pavaduotojas21965,801980,47
Vyriausiasis specialistas431680,711744,39

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų,
dirbančių pagal darbo sutartis,
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas) eurais
neatskaičius mokesčių

Pareigybės
pavadinimas
Darbuotojų
skaičius
2020 m.2021 m.
IV ketv.
Vyriausiasis specialistas191443,541582,43
Vyresnysis specialistas91451,451539,85
Specialistas241141,741284,63
Tarnautojas11157,851274,26
Darbininkas78769,17922,26

Kelmės rajono savivaldybės politikų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m.2022 m.
I ketv.
Meras13239,103312,30
Mero pavaduotojas13005,993073,92

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m.2022 m.
I ketv.
Direktorius13341,763417,28
Direktoriaus pavaduotojas12795,722858,90
Skyriaus, poskyrio vedėjas122160,792658,18
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52091,822289,73
Seniūnas112180,182661,33
Seniūno pavaduotojas21980,472213,70
Vyriausiasis specialistas461744,391926,17

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų,
dirbančių pagal darbo sutartis,
vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis
(įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas)
eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m.2022 m. I ketv.
Vyriausiasis specialistas211582,431805,37
Vyresnysis specialistas101539,851680,39
Specialistas261284,631462,20
Tarnautojas11274,261429,21
Darbininkas76 922,261026,61

               Informacija apie Kelmės rajono savivaldybės politikų, administracijos darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis Vyriausybės nutarimu patvirtintu bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.

Kelmės rajono savivaldybės politikų vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis (įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą) eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m., Eur2022 m. II ketv., Eur
Meras13239,103312,30
Mero pavaduotojas13005,993101,61

Kelmės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis (įskaitant pareiginę algą, priedus už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, kvalifikacinę klasę ir priemokas) eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m., Eur2022 m. II ketv., Eur
Direktorius13341,763446,24
Direktoriaus pavaduotojas12795,722858,90
Skyriaus, poskyrio vedėjas122160,792653,65
Skyriaus vedėjo pavaduotojas52091,822220,13
Seniūnas112180,182624,95
Seniūno pavaduotojas21980,472216,11
Vyriausiasis specialistas461744,391945,11

Kelmės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis mėnesio nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis (įskaitant pareiginę algą, priedus, priemokas) eurais neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičius2021 m., Eur2022 m. II ketv., Eur
Vyriausiasis specialistas191582,431795,30
Vyresnysis specialistas81539,851648,60
Specialistas221284,631443,70
Tarnautojas11274,261402,30
Darbininkas76922,261011,18

Informacija atnaujinta: 2022 08 04

Skip to content