Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI


 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Sudaro bei tikslina fizinių ir juridinių asmenų vietinės rinkliavos mokėtojų registrą, laiku ir teisingai registro duomenis suveda į rinkliavos apskaitos programą.
 2. Renka, kaupia, laiku ir tinkamai panaudoja apie rinkliavos mokėtojus informaciją, reikalingą vietinės rinkliavos administravimo funkcijoms vykdyti.
 3. Konsultuoja (raštu, žodžiu) vietinės rinkliavos mokėtojus apie vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą patvirtintus dydžius, sąskaitas, priskaičiuotą vietinę rinkliavą, apie rinkliavos skolų sumokėjimo terminus ir tvarką bei galimybes tikslinti skolos dydžiui turinčius reikšmės duomenis.
 4. Priima ir patikrina iš vietinės rinkliavos mokėtojų gautus dokumentus dėl vietinės rinkliavos mokesčio skaičiavimo (perskaičiavimo) bei kitos reikalingos informacijos apie rinkliavos mokėtoją patikslinimo.
 5. Nesumokėjusiems vietinės rinkliavos iki nurodyto termino skolininkams parengia ir išsiunčia įspėjimus dėl skolos sumokėjimo.
 6. Atlieka vietinės rinkliavos mokesčių skaičiavimus, vadovaudamasis nekilnojamojo turto, fizinių ir juridinių asmenų registrų duomenimis, Savivaldybės patvirtintais vietinės rinkliavos nuostatais ir kitais dokumentais bei rinkliavos mokėtojų pateiktais dokumentais.
 7. Seniūnijoms patikslinus duomenis apie gyventojų faktinę gyvenamąją vietą, suformuoja mokėjimo pranešimus ir parengia juos išsiųsti, jei vietinės rinkliavos mokėtojas pageidauja iš karto – jam pateikia mokėjimo pranešimą dėl atliktų korekcijų (perskaičiavimų).
 8. Įveda gautus duomenis į vietinės rinkliavos apskaitos programą.
 9. Kaupia ir sistemina rinkliavos mokėtojų gaunamus ir mokėtojams siunčiamus dokumentus.
 10. Tvarko nepristatytų (grįžusių) mokėjimo pranešimų apskaitą.
 11. Siunčia mokėjimo pranešimus el. paštu, jei taip pageidauja rinkliavos mokėtojas.
 12. Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui teikia duomenis (informaciją el. laikmenoje) apie fizinių asmenų vietinės rinkliavos sumokėjimą pagal pateiktus sąrašus.
 13. Pateikia laiku ir teisingas ataskaitas, reikalingas skyriaus vedėjui duomenims apibendrinti.
 14. Užtikrina sukauptos informacijos saugumą ir konfidencialumą.
 15. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: