Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė R. Talmontienė

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį socialinių mokslų studijų srities viešojo administravimo, vadybos ir verslo administravimo (finansų, apskaitos) arba ekonomikos studijų krypčių išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti tarnybinį transportą.

      

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Rengia rajono savivaldybės institucijoms norminių aktų projektus vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą administravimo klausimais, kontroliuoja priimtų sprendimų įgyvendinimą.
 2. Teikia pasiūlymus dėl rajono savivaldybės tarybos sprendimų bei Administracijos direktoriaus įsakymų ir kitų dokumentų pakeitimo savo vykdomų funkcijų klausimais, apskaičiuoja ir teikia siūlymus rajono savivaldybės tarybai dėl atliekų susikaupimo normų, rinkliavos dydžių bei lengvatų patvirtinimo.
 3. Teikia rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui duomenis (informaciją el. laikmenoje) apie fizinių asmenų vietinės rinkliavos sumokėjimą pagal pateiktus jų sąrašus.
 4. Pateikia laiku ir teisingas Savivaldybės iždo pajamų ataskaitas, gautinų sumų senaties žiniaraščius, vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą suvestines bei kitus reikalingus duomenis Apskaitos skyriui bei skyriaus vedėjui ar vedėjo pavaduotojui.
 5. Renka, kaupia ir analizuoja duomenis apie visų rūšių atliekų srautus, susidarančius savivaldybės teritorijoje.
 6. Kontroliuoja komunalinių atliekų surinkimo operatorių veiklą, organizuoja reikalingų dokumentų, susijusių su atliekų surinkimu, rengimą bei atlieka juose numatytų priemonių vykdymo ir atsiskaitymo kontrolę.
 7.  Sutikrina gautus išrašus ir duomenų elektroninius failus apie rinkliavos įmokas iš rinkliavos surinkimo vietų (banko, pašto ir kt. surinkimo vietų) ir importuoja į vietinės rinkliavos apskaitos programą. Derina klausimus, iškilusius dėl mokėjimo, su įmokas priimančiomis įstaigomis.
 8. Derina iškilusius mokėjimo importo ir naujų mokėjimo tipų klausimus su programuotojais.
 9. Surenka ir perduoda Teisės ir personalo skyriui medžiagą, reikalingą parengti prašymus teismui dėl nesumokėtos vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą išieškoti skolas.
 10. Užtikrina sukauptos informacijos saugumą ir konfidencialumą.
 11. Vykdo kitus su rajono savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.
 12. Vairuoja priskirtą tarnybinį transportą.
 13. Pavaduoja specialistus, atsakingus už vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimo ir atliekų tvarkymo administravimą, ligos ir atostogų metu.

 

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: