Spausdinti puslapio vidurį
Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas K. Kneižys (2020-03-04, A-271)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities statybos inžinerijos krypties išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti ne žemesnės kaip B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti tarnybinį lengvąjį automobilį.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Sudaro statinių, kurių priežiūra pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymą priskirta savivaldybės administracijai, naudotojų sąrašus (žurnalus) ir pagal poreikį juos papildo ar keičia. Vykdo statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius), esančių savivaldybės teritorijoje, naudojimo priežiūrą ir kontrolę bei teikia ataskaitas. Rengia ir teikia savivaldybės tarybai tvirtinti statinių tinkamos priežiūros taisykles. Nagrinėja prašymus, skundus dėl statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) tinkamo naudojimo ir eksploatavimo. Surašo administracinių teisės pažeidimų protokolus dėl statinių (išskyrus vietinės reikšmės kelius ir jų priklausinius) naudojimo priežiūros pažeidimų.
 2. Rengia dokumentus, pažymas apie statinio (patalpos) naudojimo atitiktį nustatytai (įregistruotai Nekilnojamojo turto registre) statinio (patalpos) paskirčiai, taip pat statinio (patalpos) tinkamumą naujai paskirčiai, kai neatliekami rekonstravimo ar kapitalinio remonto darbai.
 3. Atlieka naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo reglamentuose nurodytais būdais, kai atliekami ar neatliekami nustatyta tvarka užbaigto statyti statinio rekonstravimo ar kapitalinio remonto darbai, techninės dokumentacijos patikrinimą, ar naujai suformuotos patalpos (statiniai) galės būti naudojamos (naudojami) pagal paskirtį, kuri buvo įregistruota Nekilnojamojo turto registre iki nurodytų veiksmų, išduoda pažymas.
 4. Sudaro nenaudojamo, naudojamo ne pagal paskirtį ar apleisto ir neprižiūrimo, nekilnojamojo turto sąrašą (žurnalą), kuriems taikomas nekilnojamo turto mokestis, rengia savivaldybės tarybos sprendimo projektą sąrašui tvirtinti.
 5. Tvarko statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi) apskaitos aktus, registrą, rengia dokumentus teismui dėl tokių statinių pripažinimo bešeimininkiais.
 6. Atlieka savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų sąmatinius skaičiavimus, rengia technines specifikacijas, kai perkami smulkaus remonto darbai be projekto, ruošia defektų arba apžiūros aktus.
 7. Vykdo butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotų asmenų ir savivaldybės vykdomosios institucijos paskirtų bendrojo naudojimo objektų administratorių veiklos, susijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų jiems priskirtų funkcijų vykdymu, priežiūrą ir kontrolę. Teikia ataskaitas apie įvykdytus patikrinimus.
 8. Rengia viešųjų pirkimų dokumentus, vykdo viešuosius pirkimus, susijusius su tiesioginėmis funkcijomis.
 9. Pagal kompetenciją dalyvauja įstaigos vadovų ar kitų įstaigų ir institucijų sudaromų komisijų darbe, teikia reikalingą informaciją bei pasiūlymus.
 10. Pagal kompetenciją įgyvendina savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus.
 11. Perduoda reikalingą informaciją viešinti į savivaldybės tinklalapį.
 12. Vykdo tinkamą dokumentų saugojimą ir perdavimą į archyvą.
 13. Vykdydamas funkcijas vairuoja priskirtą tarnybinį automobilį.
 14. Pavaduoja vyriausiąjį specialistą (savivaldybės administracijos ūkinei veiklai, viešiesiems pirkimams bei tarnybinių transporto priemonių naudojimo kontrolei vykdyti) ligos atveju ar atostogų metu.
 15. Vykdo kitus su savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: