Spausdinti puslapio vidurį
Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas R. Balčiūnas (2020-03-04, A-271)

SPECIALŪS  REIKALAVIMAI  ŠIAS  PAREIGAS  EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti ne žemesnės kaip B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti tarnybinį lengvąjį automobilį.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Tikrina ir teikia pasiūlymus dėl darbų saugos būklės savivaldybės administracijos skyriuose ir seniūnijose, konsultuoja visas pavaldžias savivaldybės įmones ir įstaigas darbų saugos klausimais, organizuoja nelaimingų įvykių ir atsitikimų tyrimus savivaldybės administracijoje, tiria skundus ir pareiškimus darbų saugos klausimais.
 2. Pildo finansų valdymo ir apskaitos informacinėje sistemoje „Nevda“ esamus ir naujus duomenis apie ilgalaikio turto valdymą, sudarytas sutartis ir kitus duomenis, kontroliuoja, kaip kitos įstaigos, valdančios valstybės ir savivaldybės ilgalaikį turtą, vykdo šias funkcijas.
 3. Teikia duomenis apie savivaldybės naudojamą valstybės turtą Valstybės turto informacinei paieškos sistemai (VTIPS).
 4. Rengia dokumentus ir teisės aktus dėl valstybės perduodamo turto perėmimo valdyti savivaldybei patikėjimo ar nuosavybės teise valstybės funkcijoms, priskirtoms savivaldybei, ar savivaldybės funkcijoms vykdyti.
 5. Ruošia dokumentus ir teisės aktus, susijusius su valstybės ar savivaldybės turto perdavimu įmonėms, įstaigoms, administracijos skyriams, kitiems ūkio subjektams.
 6. Organizuoja savivaldybės nuosavybės ar patikėjimo teise valdomo turto nuomos konkursus, rengia dokumentus ir teisės aktus.
 7. Rengia dokumentus ir teisės aktus, susijusius su savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto perdavimo nuomos, panaudos, patikėjimo sutarčių pagrindu. Rengia turto priėmimo ir perdavimo dokumentus, derina sutartis.
 8. Administruoja ir kontroliuoja savivaldybės nuosavybės teise ar savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomų nekilnojamojo ir kilnojamojo turto nuomos, panaudos ar patikėjimo sutartis. Kaupia nuomos, panaudos ar patikėjimo galiojančių sutarčių kopijas ir sutarčių kopijas, kurios jau nutrauktos, tačiau liko neįvykdyti sutartiniai įsipareigojimai, sistemina tose sutartyse nurodytus duomenis (daikto aprašymas, naudotojo aprašymas, kokiu ir kieno sprendimu daiktas perduotas, naudojimosi daiktu terminai).
 9. Ruošia dokumentus ir teisės aktus dėl valstybinės žemės sklypų perėmimo, kontroliuoja sudarytas sutartis.
 10. Pagal kompetenciją priima interesantus, konsultuoja juos, nagrinėja iš jų gaunamus pareiškimus, skundus, rengia atsakomųjų raštų projektus.
 11. Teikia informaciją į savivaldybės interneto puslapį.
 12. Pagal kompetenciją dalyvauja įstaigos vadovų ir kitų institucijų sudaromų komisijų darbe ir teikia reikalingą informaciją bei pasiūlymus.
 13. Pagal kompetenciją įgyvendina savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus.
 14. Vykdo tinkamą tarnybos dokumentų saugojimą ir perdavimą į archyvą.
 15. Vykdydamas funkcijas vairuoja priskirtą tarnybinį automobilį.
 16. Pavaduoja vyriausiąjį specialistą (turto valdymo, naudojimo ir priežiūros srityje) ligos atveju ar atostogų metu.
 17. Vykdo kitus su savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: