Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas D. Gudavičius

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

1.    Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą.
2.    Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
3.    Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
4.    Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
5.    Turėti ne žemesnės kaip B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti tarnybinį lengvąjį automobilį.ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

1. Pagal savo kompetenciją rengia Administracijos direktoriaus įsakymus, tarybos sprendimų projektus, sutartis ir susitarimus su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis bei kitomis savivaldybėmis ir valstybės institucijomis.
2. Rengia skyriaus veiklos klausimais raštus ir kitus dokumentus (pažymas, ataskaitas, prašymus, paraiškas ir pan.).
3. Organizuoja prekių, paslaugų ir darbų pirkimą, rengia pirkimo dokumentus, sutarčių projektus, juos suderina su juristais, Apskaitos skyriumi ir organizuoja pirkimo sutarčių pasirašymą bei atsako už sutarčių vykdymą. Nustatytais terminais pateikia atsakingiems specialistams informaciją apie kiekvieną įvykdytą ar nutrauktą sutartį.
4. Administruoja pagal kompetenciją paslaugų ir prekių pirkimo sutartyse nustatytų sąlygų vykdymą,  pasirašo už suteiktas paslaugas ir prekes gautas sąskaitas ir, suderinęs jas su skyriaus vedėju, perduoda Apskaitos skyriui.
5. Organizuoja ir kontroliuoja lengvųjų automobilių vairuotojų darbą. Rengia lengvųjų automobilių vairuotojų pareigybių aprašymus. Sudaro vairuotojų darbo grafikus. Rengia vairuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščius ir teikia juos skyriaus specialistui, atsakingam už skyriaus darbo laiko apskaitos žiniaraščių parengimą.
6.    Išduoda Savivaldybės administracijos lengvųjų automobilių kelionės lapus, priima užpildytus, patikrina ir vizuoja, pateikia Apskaitos skyriui užpildytus lengvųjų automobilių kelionės lapus bei kitus papildomus dokumentus.
7.    Pasibaigus einamajam mėnesiui atspausdina iš transporto valdymo ir kontrolės sistemos seniūnijų kelionės lapus ir sutikrinęs pateikia Apskaitos skyriui.
8.    Pagal kompetenciją priima interesantus, konsultuoja juos, nagrinėja iš jų gaunamus prašymus, skundus ir rengia atsakomųjų raštų projektus.
9.    Teikia informaciją į rajono savivaldybės interneto puslapį.
10.    Pagal kompetenciją dalyvauja įstaigos vadovų sudaromų komisijų darbe ir teikia reikalingą informaciją bei pasiūlymus.
11.    Dalyvauja kitų institucijų sudaromų komisijų darbe.
12.    Teisės aktų nustatyta tvarka teikia reikiamą informaciją kitoms institucijoms.
13.    Pagal kompetenciją įgyvendina rajono savivaldybės tarybos sprendimus, Administracijos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus.
14.    Pasibaigus einamajam mėnesiui, ne vėliau kaip iki kito po einamojo mėnesio 3 dienos pateikia paslaugų teikėjams informaciją apie pastatuose ir patalpose sunaudotą elektros ir šilumos energiją, geriamąjį vandenį.
15.    Vykdo tinkamą tarnybos dokumentų saugojimą ir perdavimą į archyvą.
16.    Vykdo kitus su rajono savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.
17.    Vykdant funkcijas vairuoja paskirtą tarnybinį lengvąjį automobilį.

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: