Spausdinti puslapio vidurį
Teisės ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas A. Baltrukas

SPECIALŪS  REIKALAVIMAI  ŠIAS  PAREIGAS  EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės studijų krypties išsilavinimą (teisės bakalauro ir magistro arba teisės vientisųjų studijų, apimančių pirmąją ir antrąją (bakalauro ir magistro) studijų pakopas).
 2. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų teisinio darbo patirtį pirminės teisinės pagalbos organizavimo ir teikimo ir atstovavimo teismuose srityje.
 3. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms vykdyti.
 4. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 5. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Teikia pirminę teisinę pagalbą Kelmės rajono savivaldybės gyventojams, tvarko jos apskaitą.
 2. Rengia Kelmės rajono savivaldybės veiklos ataskaitas organizuojant ir teikiant pirminę teisinę pagalbą ir jas nustatyta tvarka teikia Teisingumo ministerijai ir skyriaus vedėjui.
 3. Savivaldybės interneto tinklapyje, vietinėje spaudoje, susitikimų su Kelmės rajono savivaldybės gyventojais metu informuoja juos apie galimybes gauti valstybės garantuojamą teisinę pagalbą ir jos teikimo sąlygas.
 4. Padeda Kelmės rajono savivaldybės gyventojams deklaruoti turtą ir pajamas antrinei teisinei pagalbai gauti.
 5. Padeda Kelmės rajono savivaldybės gyventojams surašyti ar surašo prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą.
 6. Teikia teisinę informaciją ir teisės konsultacijas savivaldybės tarybos nariams, komisijoms, savivaldybės administracijos darbuotojams.
 7. Derina jam pateiktus savivaldybės institucijų bei administracijos leidžiamus raštus.
 8. Administracijos vadovybės bei skyriaus vedėjo nurodymu derina sutarčių, kurių viena šalis yra savivaldybės administracija, projektus bei rengia sutarčių, kurių viena šalis yra savivaldybės administracija, projektus.
 9. Tvirtina  savivaldybės dokumentų kopijų, nuorašų ar išrašų tikrumą.
 10. Atstovauja savivaldybei, savivaldybės administracijai Lietuvos Respublikos teismuose ir kitose teisėsaugos institucijose, parengia tam reikalingus teisinius dokumentus.
 11. Nagrinėja įstaigų, gyventojų prašymus bei skundus.
 12. Renka informaciją apie leidžiamus Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, kitus norminius aktus ir apie juos informuoja suinteresuotus savivaldybės valstybės tarnautojus.
 13. Dalyvauja sudaromų komisijų darbe.
 14. Vykdo kitus su savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: