Spausdinti puslapio vidurį
Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas D. Gudavičius (2020-03-04, A-271)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.
 5. Turėti ne žemesnės kaip B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti tarnybinį lengvąjį automobilį.ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Pagal savo kompetenciją rengia savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymus, savivaldybės tarybos sprendimų projektus, sutartis ir susitarimus su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis bei kitomis savivaldybėmis, valstybės institucijomis.
 2. Organizuoja prekių, paslaugų ir darbų viešąjį pirkimą, rengia pirkimo dokumentus, sutarčių projektus, atsako už sutarčių vykdymą. Nustatytais terminais pateikia atsakingiems specialistams informaciją apie kiekvieną įvykdytą ar nutrauktą sutartį.
 3. Organizuoja ir kontroliuoja tarnybinių automobilių naudojimą. Išduoda savivaldybės administracijos tarnybinių lengvųjų automobilių kelionės lapus, priima užpildytus, patikrina ir vizuoja bei pateikia Apskaitos skyriui. Pasibaigus einamajam mėnesiui atspausdina iš transporto valdymo ir kontrolės sistemos seniūnijų kelionės lapus ir sutikrinęs pateikia Apskaitos skyriui.
 4. Užtikrina, kad būtų laikomasi nustatytos valstybinės ir savivaldybės vėliavų kėlimo tvarkos, rūpinasi, kad vėliavos būtų tvarkingos.
 5. Vykdo priešgaisrinės apsaugos keliamus reikalavimus ir atsako už priešgaisrinę apsaugą savivaldybės administraciniame pastate.
 6. Rūpinasi savivaldybės administracinio pastato ir garažų apsauga, organizuoja apsaugos sistemos gedimų šalinimą.
 7. Organizuoja savivaldybės administracinio pastato, patalpų ir garažų einamojo remonto darbus, avarinių gedimų šalinimą.
 8. Aprūpina darbuotojus ūkinės paskirties reikmenimis.
 9. Nagrinėja prašymus ir siūlymus nurašyti nereikalingą ar netinkamą (negalimą naudoti) savivaldybės ar valstybės turtą, rengia savivaldybės tarybos sprendimų ar administracijos direktoriaus įsakymų projektus dėl nereikalingo ar netinkamo turto nurašymo, organizuoja tokio turto likvidavimą.
 10. Teikia informaciją į savivaldybės interneto puslapį.
 11. Pagal kompetenciją dalyvauja įstaigos vadovų ir kitų institucijų sudaromų komisijų darbe ir teikia reikalingą informaciją bei pasiūlymus.
 12. Pagal kompetenciją įgyvendina savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus.
 13. Pasibaigus einamajam mėnesiui ne vėliau kaip iki kito mėnesio 3 dienos pateikia paslaugų teikėjams duomenis apie administraciniame pastate ir garažų patalpose sunaudotą elektros, šilumos energiją, geriamąjį vandenį.
 14. Pagal kompetenciją priima interesantus, konsultuoja juos, nagrinėja iš jų gaunamus prašymus, skundus ir rengia atsakomųjų raštų projektus.
 15. Vykdo tinkamą skyriaus dokumentų saugojimą ir perdavimą į archyvą.
 16. Vykdydamas funkcijas vairuoja priskirtą tarnybinį automobilį.
 17. Vykdo kitus su savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.
 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: