Spausdinti puslapio vidurį
Bendrojo priėmimo skyriaus vyriausiasis kompiuterininkas M. Gajauskas (2017-04-07, Nr. A-359)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu fizinių mokslų studijų srities informatikos studijų krypties išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO DARBUOTOJO FUNKCIJOS

 1. Paruošia darbui konkrečiose darbo vietose naujai gaunamą kompiuterinę techniką ir programinę įrangą, įregistruoja ir išregistruoja naudotojus.
 2. Atlieka ir užtikrina techniškai tvarkingų rajono savivaldybės kompiuterių ir kompiuterinių sistemų eksploataciją, šalina vietinio kompiuterinio tinklo gedimus.
 3. Užtikrina tarnybinių stočių ir duomenų bazių tinkamą funkcionavimą, vykdo tarnybinių stočių ir kompiuterinio tinklo priežiūrą.
 4. Užtikrina periodišką tarnybinių stočių, informacinių sistemų atsarginių kopijų kūrimą, atsako už atsarginių kopijų saugojimą ir archyvavimą.
 5. Užtikrina elektroninės informacijos neprieinamumą tretiesiems asmenims, kompiuterį perduodant arba naikinant.
 6. Ruošia įvairių taisyklių, instrukcijų projektus informacinių technologijų srityje ir teikia juos svarstyti.
 7. Informuoja vadovybę apie iškilusias problemas, kurių sprendimams priimti nepakanka vyriausiojo kompiuterininko kompetencijos.
 8. Yra valstybinės žemės nuomos mokesčių administravimo informacinės sistemos „Masis“ administratorius ir atlieka funkcijas, numatytas tos sistemos eksploatavimo reglamente ir darbo instrukcijose.
 9. Atlieka seniūnijų kompiuterinės technikos profilaktinę priežiūrą, teikia pagalbą seniūnijų darbuotojams informacinės technologijos ir kitais kompiuterijos klausimais.
 10. Atsako už gyvenamosios vietos deklaravimo informacinės sistemos techninę būklę Kelmės rajono seniūnijose bei RAIN projekto koordinavimo darbus rajono savivaldybėje.
 11. Atlieka telefonų stoties priežiūrą, remontą. Pateikia Apskaitos skyriui telefoninių pokalbių išklotines.
 12. Atsako už nebenaudojamos kompiuterinės įrangos nurašymą ir dokumentų Apskaitos skyriui pateikimą.
 13. Pagal kompetenciją dalyvauja įvairių komisijų darbe.
 14. Pavaduoja vyriausiąjį kompiuterininką atostogų ir komandiruočių metu.
 15. Vykdo kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

 

 

 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: