Spausdinti puslapio vidurį
Siekiant paslaugų kokybės – inicijuotas UAB „Kelmės šilumos tinklai“ reorganizavimas prijungimo būdu prie UAB Kelmės vietinio ūkio
Kelmės rajono savivaldybės taryba 2020 m. gegužės 28 d. posėdyje savo sprendimu nusprendė inicijuoti UAB „Kelmės šilumos tinklai“ reorganizavimą prijungimo būdu prie UAB Kelmės vietinio ūkio.

Klausimą pristatęs Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas komitetų posėdžiuose supažindino su sprendimo tikslais. Šiuo metu susiduriama su tokiais nepatogumais, kad asmuo komunalines (šiluma, karštas vanduo, komunalinių tinklų priežiūra, teritorijos valymas ir kitos paslaugos pagal poreikį (būsto nuoma, būsto renovacija, santechniko paslaugos)) paslaugas gauna iš trijų skirtingų komunalines paslaugas teikiančių įmonių. Pagal atskirų tiekėjų patvirtintas tvarkas yra vykdomos savo esme  labai panašios ir neretai dubliuojamos funkcijos. Sujungiant įmones bus efektyviau naudojamas turtas, nes šiuo metu įmonės turi nemažai nenaudojamo veikloje turto ir nėra priimami tokio turto panaudojimo sprendimai.

Optimizavus ir sumažinus sąnaudas, būtų padidintas įmonių pelningumas, optimizavus ar centralizavus tam tikras funkcijas, įdiegus pažangias technologijas, panaudojus sezoniškumo skirtumus, atsirastų prielaidos sąnaudoms mažinti, o tai turėtų įtakos teikiamų paslaugų savikainai ir kainoms.

Kaip sakė E. Ūksas, yra nepakankama teikiamų paslaugų ir veiklos valdymo kokybė. Įmonės turimos priemonės yra nepakankamos norimai teikiamų paslaugų kokybei pasiekti, kompiuterinės programos bei naudojama dalis technikos tiek fiziškai, tiek inovatyvumo prasme pasenusios. Įmonių paslaugos, kurios galėtų būti atliekamos vienu metu vieno paslaugos teikėjo, yra dubliuojamos.

Šios bendrovės įpareigotos parengti reorganizavimo sąlygas.

Kelmės rajono savivaldybės informacija

 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: