Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Neformalusis vaikų švietimas

Rugsėjo 11 d. (penktadienį) 13.00 val. neformaliojo vaikų švietimo teikėjus (nevyriausybinių organizacijų, biudžetinių įstaigų atstovus, laisvuosius mokytojus) kviečiame dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje internetu apie neformaliojo vaikų švietimo lėšų (toliau – NVŠ) skyrimą ir naudojimą. Kaip jau žinote, nuo spalio 1 d. savivaldybės skirs lėšų mokiniams, lankantiems NVŠ programas, atitinkančias valstybės nustatytus kriterijus. Šias lėšas galės gauti institucijos, turinčios teisę teikti švietimo paslaugas (švietimo įstaigos, kultūros, sporto ir kitos įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kurių steigimo dokumentuose yra nurodyta švietimo veikla), o taip pat laisvieji mokytojai. Transliacijos metu bus aptariami reikalavimai, keliami NVŠ teikėjams ir jų rengiamoms programoms, atsakoma į kylančius aktualius klausimus.

Tiesioginės vaizdo transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Giedrei Tumosaitei, el.p. giedre.tumosaite@upc.smm.lt, tel. (8 5) 279 9599.

Kviečiame jungtis prie tiesioginės transliacijos Mokytojo TV ir aktyviai dalyvauti, užduoti klausimus Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus darbuotojams.

Jungtis prie tiesioginės transliacijos galima nuo 12.55 val.

Prie UPC vaizdo transliacijų svetainės prisijungsite vadovaudamiesi prisijungimo instrukcija►

ATMINTINĖ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKĖJAMS

1 Žingsnis: Užsiregistruoti į švietimo registrus
 • Užsiregistruoti kaip švietimo teikėjui  į ŠMIR[1] (pačiam, arba per savivaldybę, kurioje teikėjas registruotas, www.smir.smm.lt, elektroninė forma). Laisvasis mokytojas registruojasi tik per savivaldybę (užpildo Laisvojo mokytojo duomenų registravimo kortelę). Juridiniams asmenims taip pat rekomenduojama registruotis per savivaldybę.
 • Užregistruoti savo NVŠ programą į KTPRR[2] (pačiam, per www.ktprr.smm.lt, elektroninė forma). Registruojant programą reikia užpildyti 1) teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju (KTPRR_Teikėjo anketa), 2) pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį (KTPRR_Pasižadėjimas). Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti ITC [3] el. paštu mazvydas.jablonskis@itc.smm.lt (tel. (8 5) 235 6145), originalus siųsti ITC (Suvalkų g. 1, Vilnius). Užregistravęs programą, teikėjas gauna KTPRR programos kodą, kurį turi įrašyti į programos paraišką, kurią teiks savivaldybei (2 Žingsnis).

2 Žingsnis: Pateikti paraišką  savivaldybei (-ėms) (žiūrėti savivaldybės reikalavimus, paraiškų formas!)

 • Pateikti savivaldybei, kurioje registruotas, Teikėjo atitikties paraiškos  formą.

Jeigu savivaldybė, kurioje teikėjas registruotas, atsakymo dėl Teikėjo atitikties dar nepateikė, o teikėjas vykdys programą kitoje savivaldybėje, ir joje jau baigiasi programos paraiškos pateikimo terminas, atitiktį galima nusistatyti ir toje savivaldybėje, kur bus vykdoma programa.

 • Pateikti savivaldybei, kurioje vykdys programą užpildytą NVŠ programos paraišką.

Jei teikėjas vykdys tą pačią arba skirtingas programas keliose savivaldybėse, į tas savivaldybes turi pateikti programų paraiškas!

 • Laukti iš savivaldybės sprendimo dėl Teikėjo ir pateiktos NVŠ programos atitikties nustatytiems kriterijams. Jei programos atitiktis savivaldybėje patvirtinta, teikėjas pereina prie 3 žingsnio...

3 Žingsnis: Viešinti NVŠ programą ir sudaryti NVŠ paslaugų teikimo sutartis su tėvais

 • Visais būdais viešinti programą, kviesti vaikus, registruoti juos į programą.
 • Kreiptis į ITC gauti leidimą dirbti su Mokinių registru.
 • Su vaikų tėvais sudaryti NVŠ paslaugų teikimo sutartis . Sutartyje būtina nurodyti, kad programai skiriama NVŠ tikslinių lėšų suma, kurios dydį nustatys savivaldybė savo sprendimu.
 • Vaikus, su kuriais sudarytos sutartys, pažymėti Mokinių registre (reikės nurodyti kiekvieno vaiko sutarties numerį). Tai būtina atlikti iki spalio 1 d.
 • Iki spalio 1 d. iš Mokinių registro „ištraukti“ vaikų, su kuriais sudarytos sutartys sąrašą.

4 Žingsnis: Pasirašyti sutartį su savivaldybe dėl NVŠ lėšų skyrimo, vykdyti programą

 • Pateikti savivaldybei (arba savivaldybėms, jei teikėjas vykdo programas skirtingose savivaldybėse) iš Mokinių registro „ištrauktą“ vaikų sąrašą (-us)
 • Pasirašyti su savivaldybe  NVŠ lėšų skyrimo sutartį (pagal teikėjo pateiktą vaikų sąrašą)
 • Savivaldybė savo nustatyta tvarka perveda sutartyje nurodytą lėšų sumą teikėjui
 • Teikėjas nuo spalio 1 d. vykdo NVŠ programą

 5 Žingsnis: Atsiskaitymas

 • Pateikti ataskaitas  į ŠVIS[4]
 • Atsiskaityti su  savivaldybe jos nustatyta tvarka.

[1] ŠMIR – Švietimo ir mokslo institucijų registras

[2] KTPRR – Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registras

[3] ITC – Švietimo informacinių technologijų centras www.itc.smm.lt

[4] ŠVIS – Švietimo valdymo informacinė sistema www.svis.smm.lt

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: