Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Kelmės rajone lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga

Kovo 17 d. Kelmės rajone su vizitu viešėjo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Malonu paminėti, kad ministras A. Veryga gimė Kelmės rajone, Užvenčio miestelyje, baigė tuometinę Užvenčio vidurinę mokyklą. Drauge su ministru atvyko viceministrė Gintarė Šakalytė ir ministro patarėjas Darius Kazlauskas.

Ministras lankėsi Nacionalinio VSC prie SAM Šiaulių departamento Kelmės skyriuje, Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Čia susitiko su LR Seimo nariu Juozu Rimkumi, rajono savivaldybės meru Vaclovu Andruliu, savivaldybės administracijos direktore Irena Sirusiene, savivaldybės administracijos darbuotojais, Socialinių klausimų ir sveikatos apsaugos komiteto nariais, ASPĮ vadovais, Bendruomenės sveikatos taryba, spaudos atstovais.

Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė, Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė Lina Balčiūnienė pristatė pranešimą apie sveikatos apsaugą Kelmės rajono savivaldybėje. Pranešėja supažindino su pagrindiniais rajono demografiniais rodikliais, asmens sveikatos priežiūra, pateikė rajone dirbančių gydytojų skaičius, iškėlė esamas problemas ir įvardijo pasiekimus. 

Susitikime ministras kalbėjo apie šiandienos sveikatos apsaugos sistemoje kylančias problemas, apžvelgė aktualijas. Formuojant biudžetą bus atsižvelgiama į sveikatos sistemos ir gyventojų poreikius regionuose, į kuriuos gydytojai nelabai nori važiuoti.  

Taip pat Aurelijus Veryga lankėsi VšĮ Kelmės ligoninėje. Direktorė Benina Petrošiutė pristatė ligoninės darbus, teikiamas paslaugas. Su ligoninės salėje susirinkusiais medikais ministras aptarė Lietuvos medicinos situaciją ir iššūkius. Kalbėta, kaip planuoti antrinio lygio paslaugas, į kokias paslaugas koncentruotis dėl senėjančios visuomenės, kaip sutvarkyti viešuosius išteklius juos koncentruojant į jau pradėtus objektus ir projektus. Žmonės patys svarbiausi, todėl stengiamasi pinigus paskirstyti tikslingai.

Vėliau ministras vyko į Respublikinės Šiaulių ligoninės Šaukėnų gerontopsichiatrijos skyrių, kur susitiko su darbuotojais, apžiūrėjo ligoninės patalpas. Vyko diskusija dėl šio skyriaus ateities. Dėl gydytojų trūkumo skyrių ketinama uždaryti, kalbėta apie darbuotojų įdarbinimą Šiaulių Respublikinėje ligoninėje.

Savivaldybės administracijos informacija

 
   
   
   
   
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Komentarų sąrašas
komentarų nėra
Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: