Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Vilijos Blinkevičiūtės kvietimu – į Europos Parlamentą Strasbūre

Europos Parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės kvietimu gegužės 29 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijos 6 seniūnijų seniūnų delegacija išvyko paviešėti Europos Parlamente Strasbūre. Parlamentarė draugėn sukvietė žmones iš Kelmės, Šiaulių, Pasvalio, Pakruojo, Biržų krašto, įvairių Lietuvos regionų konkursų nugalėtojus, miestų ir rajonų socialinius darbuotojus.

Europos Parlamente  seniūnai išklausė koncentruotas, įdomias ir naudingas paskaitas apie Parlamento veiklą, funkcijas, atsakomybę bei mūsų šalį atstovaujančių parlamentarų darbą. Buvo sudaryta puiki galimybė pabendrauti su parlamentare, Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininke, mūsų šalį atstovaujančia Vilija  Blinkevičiūte, kuri dalykiškai, profesionaliai ir vaizdžiai papasakojo apie savo kasdieninį darbą Europos Parlamente, Europos Sąjungai šiandien aktualius tarptautinius ir ekonominius klausimus ir artimiausius planus. Vyko diskusijos apie Europos šalių savivaldos patirtį bei galias, problemas, kurios paliečia ir yra aktualios įvairiausiuose Europos regionuose gyvenantiems žmonėms, aptarti kiti parlamentarės darbo Lietuvoje klausimai. 

Po paskaitų ir susitikimo seniūnai apžiūrėjo Europos Parlamento Strasbūre pagrindinę posėdžių salę, kurioje klausė vykstančias parlamento narių diskusijas ES šalių judėjimo ir darbo apmokėjimo suvienodinimo ir kitais Europos sąjungai aktualiais klausimais.

Seniūnų viešnagės Europos Parlamente metu posėdžių salėje lankėsi Gvinėjos Prezidentas Alpha Conde. Jis džiaugėsi turįs galimybę pristatyti savo šalį Europos šalių atstovams, kalbėjo apie bendradarbiavimą, pažangą, socialinį teisingumą ir emigracijos mažinimą.

Po vizito Europos Parlamento rūmuose seniūnai turėjo galimybę pasivaikščioti po jaukų prancūziškai vokišką Strasbūrą, pasigrožėti didinga Strasbūro katedra ir grakščiąja „Mažosios Prancūzijos“ krantine.

Dalykinės pažintinės  kelionės metu seniūnai aplankė  Prancūziją, Vokietiją ir Lenkiją, į Lietuvą parsivežė gerus įspūdžius, naują patirtį, pažino Europos Parlamento oficialią ir kasdieninę darbo dalį, vieningoje Europoje atrado naujų draugų ir bičiulių.

 

 

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Komentarų sąrašas
komentarų nėra
Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: