Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Surengti tradiciniai Verslo pusryčiai

Kelmėje jau dvidešimtą kartą vyksta „Verslo dienų“ renginiai. Lapkričio 6 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijos salėje surengti Verslo pusryčiai, kuriuose rajono savivaldybės vadovai ir verslininkai aptarė aktualias temas.

Pradėjęs Verslo pusryčius Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis išsakė pastebėjimus apie džiuginančius ir spręstinus verslo klausimus rajone. Kaip teigiamą dalyką meras įvardijo rezultatų davusius renginius su Užimtumo tarnyba, seniūnijų seniūnais siekiant padėti tarnyboje registruotiems darbo ieškantiems asmenims įsidarbinti, sukurti savo verslą arba jį įregistruoti. Džiugina iš užsienio grįžtantys žmonės, investuojantys ir kuriantys verslus rajone. Teigiamai įvertintas ir žemės ūkio klausimų sprendimas, kurį ateityje planuojama perduoti savivaldybėms. Rajono vadovas pasidžiaugė, kad savivaldybės projektai yra įgyvendinami, kalbėjo apie ateinančių metų perspektyvas, finansinę padėtį ir kitų metų biudžetą.

Verslo pusryčių metu buvo aptarta Kelmės rajono investicijų aplinka. Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Laima Tyliutė supažindino su Kelmės rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programa, mokestinėmis lengvatomis verslui, patvirtintomis Kelmės rajono tarybos sprendimais, bei Užimtumo tarnybos finansine parama. Apžvelgtos rajono verslumo lygio kilimo tendencijos.

Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas pateikė informaciją apie verslumo skatinimą rajone. Ieškota galimybių, kaip padidinti materialines investicijas ir darbo užmokestį.

Verslo atstovai domėjosi, kaip verslas prisidėtų prie sporto plėtros rajone ir sporto veiklos galimybių. VšĮ Kelmės sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius supažindino su centro paskirtimi, veiklos kryptimis ir planais, pasidžiaugė naujomis galimybėmis vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems sportuoti, organizuoti užimtumą, kalbėjo apie numatomą plėtrą – antrojo etapo įgyvendinimą, kurio metu numatoma statyti baseiną.

Pusryčių dalyviai vyko į Kelmės Tūkstantmečio parką sodinti medelių. Drauge su verslininkais akcijoje dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, seniūnas Romas Atkočaitis.

Savivaldybės administracijos informacija
Nuotraukos Vaidos Sutkienės


Nuotraukos Gedimino Ščefanavičiaus:

   
   

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: