Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Naujienos
GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ RAJONO GYVENTOJAMS

AKTUALU! KUR KREIPTIS KARANTINO METUKelmės rajono savivaldybės
ekstremalių situacijų
komisijos pirmininkas

Tel. 8 669 99 467


Kelmės rajono savivaldybės
ekstremalių situacijų operacijų centro koordinatorius

Tel. 8 659 92 849

   

Saviizoliacijos apgyvendinimo
ir transportavimo koordinavimas

Tel. 8 615 25 836


Socialinės pagalbos
koordinavimas

Tel. 8 687 72 111

   


Informacijos dėl karantino viešinimas

Tel. 8 699 17 706


Tyrimai DRIVE IN
tik užsiregistravus
telefonu 1808

   

 

Karantino klausimais kreiptis
el. paštu korona@kelme.lt


 
KARŠTOJI LINIJA
1808
 

 
 Informacija dėl lankytojų aptarnavimo savivaldybėje


 Socialinės paramos specialistų kontaktai
 


Sveikatos įstaigų darbo tvarka
 


Atmintinė dėl izoliavimosi
 

   


Ugdymo proceso organizavimas
karantino metu
Kelmės rajono savivaldybėje

Lietuvos švietimo įstaigų
pasiruošimas mokymui nuotoliniu būdu
 

Vaikų priežiūra
karantino laikotarpiu 

Dėl nemokamo mokinių maitinimo
karantino laikotarpiu


 
Vaizdo informacija su vertimu į gestų kalbą:

     

 

 Informacija žemdirbiams 

 Traktorių techninė apžiūra atidėta iki karantino pabaigos 

  


Nemokamas pagalbos numeris

1827

Nacionalinis savanorių
pagalbos koordinavimo centras

 

 
KVIEČIAME PAAUKOTI KELMĖS LIGONINEI

DĖMESIO, SENJORAI!

Rekomenduojama viešose vietose dėvėti asmens apsaugos priemones

Šalyje paskelbus karantiną ir daugėjant infekuotųjų naujuoju koronavirusu (COVID-19) atvejų, sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos nurodymu, gyventojams patariama pasirūpinti asmens apsaugos priemonėmis.

ŠRATC pranešimas

Atsižvelgiant į 2020-03-24 Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos pateiktas rekomendacijas  dėl komunalinių atliekų tvarkymo COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) plitimo grėsmės laikotarpiu, prašome gyventojų komunalines atliekas, t. y. tokias buitines atliekas kaip servetėles, tualetinį popierių, apsaugines kaukes ir kitas panašaus pobūdžio atliekas mesti į atskirą maišą, pripildžius, šis maišas turėtų būti įdedamas į papildomą maišą, sandariai užrišamas ir išmetamas į mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Rekomenduojama į papildomą maišą sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo) atliekas, jas išmesti į pakuočių atliekų surinkimo konteinerius.

Siūlykime kandidatus Žemaitės literatūrinei premijai gauti
COVID-19 neplatina ir negali pernešti nei ūkiniai, nei naminiai gyvūnai

Prancūzijos maisto, aplinkos ir darbuotojų sveikatos ir saugos agentūra (ANSES) paskelbė, kad naminiai gyvūnai ir gyvuliai neplatina koronaviruso COVID-19. Tokias išvadas mokslininkai pateikė išnagrinėję visus šiuo metu turimus mokslinius duomenis apie naująjį koronavirusą.

Savivaldybės vadovų spaudos konferencijoje – dėmesys ekstremalios situacijos iššūkiams
Kovo 19 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijoje surengta savivaldybės vadovų spaudos konferencija vietos žiniasklaidos atstovams.
Brangūs Kelmės rajono gyventojai!

Lietuvoje įvedus karantiną, iki kovo 30-osios gyvensime tikrai neįprastai. Visoje šalyje įsigaliojo griežta tvarka dėl lankymosi įvairiose institucijose, įstaigose, organizacijose, parduotuvėse. Atsižvelgiant į situaciją, buvo nuspręsta griežtas priemones taikyti ir Kelmės rajono savivaldybėje bei seniūnijose, visose mūsų įmonėse, kultūros centruose, bibliotekose – nuo šiol darbas vyksta be lankytojų, nuotoliniu būdu. Dar kartą labai prašau – atidėkite nebūtinus vizitus į įstaigas, o į visus klausimus mūsų specialistai jums atsakys telefonu arba elektroniniu paštu.

Vaikų priežiūra karantino laikotarpiu
Dėl adresų patikslinimo Kelmės r. sav. Liolių sen. Rimydžių, Daujočių ir Gedkančių kaimuose
Lietuvos paštas informuoja apie laikinus veiklos pokyčius

AB Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Bendrovė, be įstatymo numatytos teikti universaliosios pašto paslaugos, gyventojams toliau pristatys tokias kritiškai svarbias paslaugas, kaip pensijos, išmokos, tęs siuntų pristatymo paslaugą įsigijusiems būtinas prekes elektroninėse parduotuvėse. Tačiau, siekdama riboti kontaktą tarp savo darbuotojų ir gyventojų, nuo kovo 16 d. – 30 d. taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

Informacija dėl lankytojų aptarnavimo savivaldybėje ir pavaldžiose įstaigose
Informacija dėl lankytojų aptarnavimo Kelmės rajono savivaldybėje
Nustatomas Kelmės rajono savivaldybės tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų rėmimo paraiškų pateikimo terminas

Vadovaujantis Kelmės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T-322 patvirtinto Kelmės rajono savivaldybės tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos rėmimo tvarkos aprašo 7 punktu, 2020 m. kovo 13 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-303 nustatomas Kelmės rajono tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų rėmimo paraiškų pateikimo terminas – 2020 metų kovo 31 diena.

Kviečiame Kelmės rajono tradicines religines bendruomenes ir bendrijas teikti paraiškas.

Pirmadienį šalyje įvedamas karantinas
Esminiai pokyčiai karantino metu
Dėl koronaviruso (covid -19) valdymo priemonių

Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas
Dėl koronaviruso (covid -19) valdymo priemonių“.

ESK aptarė situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu

Kovo 13 d. sukviestas Kelmės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kuriame dalyvavo visi rajono savivaldybės vadovai. Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius, Komisijos vadovas Stasys Jokubauskas informavo, kad rajone nėra nustatytų koronavirusu užsikrėtusių asmenų ir supažindino su sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo – 2020 metų kovo 12 dienos sprendimais Nr. V-366, V-337, V-341 ir V-342 dėl koronaviruso valdymo priemonių.

Pradedamas rengti Kelmės miesto Vyšnių gatvės (Ke-112) kapitalinio remonto ir lietaus nuotekų tinklų statybos projektas
Kovo 11-osios minėjimas Tytuvėnuose

Nors kovo vienuoliktoji išaušo apniukusi ir lietinga, tačiau nemaža dalis tytuvėniškių su pakilia nuotaika, šypsena veide ir trispalvėmis juostelėmis ant krūtinių rinkosi Tytuvėnų piligrimų centro reflektorinėje salėje į maldos pusryčius.

Įteikti garbės ženklai „Už nuopelnus Kelmės rajonui“

Kovo 11 d. Kelmėje paminėtas Lietuvos nepriklausomybės 30-metis. Atgimimo aikštėje surengta iškilminga Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija. Kelmės kultūros centro Juozo Liaudanskio dailės galerijoje atidaryta Kelmės krašto muziejaus surengta paroda „30 Laisvės metų“.

Sveikiname Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga!

Kovo 11-osios – Nepriklausomybės atkūrimo dienos – trisdešimtmečio proga nuoširdžiai sveikiname Kelmės krašto žmones. Daugelis pamename 1990-uosius. Istorija moko: laisvę, nepriklausomybę dažnai tenka išsikovoti, o pasiekus – įprasminti, saugoti ir puoselėti darbu, tikėjimu, vienybe. Tegu šios šventės šviesa paryškina mūsų Laisvės kelią, sustiprina patriotizmą, tautiškumą, pilietiškumą, pareigingumą, sutelkia kurti Lietuvos gerovę. Prasmingos Kovo 11-osios!

Vaclovas Andrulis, Kelmės rajono savivaldybės meras
Stasys Jokubauskas, Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius

Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Kražiuose

Tikimasi bendradarbiavimo regioniniu lygmeniu

Kovo 5 d. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre rajono savivaldybės vadovai meras Vaclovas Andrulis, Administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, mero pavaduotojas Egidijus Ūksas susitiko su Vidmantu Japertu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu, ir Kelmės rajono verslininkais.

Kviečiame dalyvauti 2020 m. Kelmės rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų konkurse
Miestą papuošė naujas Kelmės seniūnijos darbas

Meninė metalo kompozicija: suolelis su skėčiu ir žibintu, taip pat rožių puokštė papuošė erdvę prie Kelmės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos. Kelmiškiai iš karto atkreipė dėmesį į naują mieste atsiradusį akcentą, kuris jau tampa populiaria fotografavimosi vieta.

Raseinių ir Kelmės rajonų vadovai dalijosi gerąja patirtimi

Kovo 5 d. Raseinių rajono savivaldybės vadovai Andrius Bautronis, Edmundas Jonyla ir Kęstutis Užemeckas drauge su Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju Armandu Mockumi apsilankė Kelmės rajono savivaldybėje.

Startavo teisinių žinių konkursas „Temidė“

Teisinių žinių konkursas „Temidė“, pradedantis skaičiuoti jau 3-iąjį dešimtmetį, su kiekvienais metais įgauna vis didesnį populiarumą tarp moksleivių. Šiais metais taip pat vyko įnirtinga kova, moksleiviai aktyviai rungėsi ir demonstravo įgytas teisines žinias.

Paprastas kvietimas teikti vietos projektus Nr. 9
Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupė kviečia teikti paprastus kaimo vietovių vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės 2016 – 2023 metų vietos plėtros strategija“ priemones/veiklos sritis:

Informacija dėl civilinės saugos mokymų rajono ūkio subjektamas, kitoms įstaigoms

Informuojame, kad 2020 m. kovo mėnesio civilinės saugos kategorijų mokymo užsiėmimai neįvyks (PAGD prie VRM nurodymu), nes stabdomi visi vieši renginiai Šiaulių priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje.

Nacionalinio diktanto pirmasis etapas

Vasario 28 d. Kelmės rajono savivaldybėje vyko 2020 metų Nacionalinio diktanto pirmasis etapas – buvo rašomas Birutės Jonuškaitės tekstas „Milinė“. Rašiusieji šį tekstą įvertino kaip prasmingą ir gražų.

Vyko Tarptautinę civilinės saugos dieną minintis renginys

Įvyko 2020-03-02 Tarptautinę civilinės saugos dieną (Kovo 1 d. ) minintis renginys. Į jį buvo sukviesti Kelmės rajono savivaldybės ūkio subjektų, kitų įstaigų vadovai, jų įgalioti asmenys, atsakingi už civilinės saugos funkcijos įgyvendinimą įstaigoje. Iš viso dalyvavo 35 atstovai.

Kviečiame teikti kandidatūras Kelmės rajono savivaldybės metų kultūros darbuotojo premijos skyrimui ir apdovanojimui
Pradedamas rengti pėsčiųjų tako Vytauto Didžiojo g. Kelmės mieste statybos projektas
Dėl kasinėjimų kultūros paveldo objektuose
Civilinės saugos rekomendacijos, kaip elgtis pavojingos ar ypač pavojingos užkrečiamosios ligos metu

Dėl adresų panaikinimo Kelmės r. sav. Užvenčio sen. Spyglių k.
Dėl adresų patikslinimo Kelmės r. sav. Užvenčio sen. Junkilų k.
Dėl adresų patikslinimo Kelmės r. sav. Užvenčio sen. Naikmiškės k.
Pradedamas rengti gyvenamojo namo su paslaugų paskirties patalpomis Šiluvos g. 16, Tytuvėnų m., Kelmės r. rekonstravimo projektas
Prasideda kandidatūrų teikimas Metų mokytojo premijai gauti
Dėl adresų patikslinimo Kelmės r. sav. Liolių sen. Daujočių k.
Dėl adresų patikslinimo Kelmės r. sav. Liolių sen. Gedkančių k.
Pradedamas rengti vieno buto gyvenamojo namo rekonstravimo ir paskirties keitimo į paslaugų paskirties pastatą ir naujų paslaugų paskirties pastatų statybos, S. Nėries g. 19, Kelmėje projektas
Informacija apie projektą „Kelmės miesto Tūkstantmečio parko sutvarkymas“

Kelmės rajono savivaldybės administracija informuoja apie parengtą projekto Kelmės miesto Tūkstantmečio parko sutvarkymas“ sprendinių konkretizavimo etapą. Projektas vykdomas naudojantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.5.1-APVA-R-019 priemonės „Kraštovaizdžio apsauga“ remiamą veiklą „Kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas gamtinio karkaso teritorijose“.

Dėl Kelmės r. sav., Kražių sen., Butkiškės k., Kražių g. 11, 13, 15 ir 17 detalųjį planą, keičiant detalųjį planą (registro Nr. T00028238), patvirtintą Kelmės rajono savivaldybės tarybos 2009-02-26 sprendimu Nr. T-111 detaliojo plano kei
Dėl Kelmės r. sav. Liolių sen. Dikšių k. Liolių gatvės geografinių charakteristikų pakeitimo
Dėl Kelmės r. sav. Kelmės apyl. sen. Janaučių k. Jaunimo gatvės geografinių charakteristikų pakeitimo
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: