Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Susitikimas su Kelmės gyventojais

Sausio 9 d. Kelmės rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai susitiko su Kelmės seniūnijos gyventojais. Kaip ir kitose rajono seniūnijose, pagrindinis tikslas buvo išklausyti gyventojus, išgirsti pageidavimus dėl 2019 metų biudžeto formavimo bei opiausias problemas seniūnijoje.

Susitikimą pradėjęs Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis kalbėjo, kad 2019 metų biudžetas nors ir didesnis, tačiau bus sunkiau subalansuojamas dėl žymiai augančių savivaldybės įsipareigojimų įvairiose srityse. Su Vyriausybe dėl biudžeto buvo sudėtinga derėtis. Šiemet savivaldybė prie įgyvendinamų projektų turės prisidėti gerokai daugiau. Sutaupytas socialinės paramos lėšas, kurių yra apie 400 tūkst., bus siūloma nukreipti Liolių socialinės globos namų renovacijai.

Išsamiau su biudžeto pajamomis ir išlaidomis supažindino Biudžeto ir investicijų komiteto pirmininkas Rimantas Motuzas. Kaip sakė pirmininkas, svarbu, kad 2019 m. biudžetas būtų subalansuotas ir lėšos naudojamos efektyviai. Siekiant patenkinti gyventojų poreikius, reikia įvertinti, kas jau yra daroma ir kas reikalinga padaryti kiekvienoje seniūnijoje.

Susitikime su kelmiškiais dalyvavę komitetų pirmininkai ir nariai – Egidijus Ūksas, Vytautas Barkauskas, Stasys Lekšas, Zenonas Mačernius, Petras Račkauskas, Ramūnas Baranauskas, Ona Granickienė, Emilija Kvietkuvienė, mero pavaduotojas Albertas Brazas, Kęstutis Bilius, Vincas Metrikis – kalbėjo apie tarybos komitetų darbą, juose svarstomus gyventojams aktualius klausimus.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, einanti Administracijos direktoriaus pareigas, Danutė Laivienė pakvietė gyventojus kalbėti ir išsakyti pasiūlymus dėl biudžeto ir kitų aktualių klausimų. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Bracevičius informavo apie gegužės 1 d. planuojamą uždaryti areštinę ir būsimą naują komisarą.

Kelmės seniūnas Romas Atkočaitis gyventojus supažindino su atliktais ir planuojamais vykdyti darbais. Pernai atlikta daug: užbaigta kultūros centro renovacija, Kelmės mažasis teatras turi savo salę, užbaigtas sporto centras, Vytauto Didžiojo gatvės rekonstrukcija, atlikti dvaro parko projektavimo darbai, sutvarkyta Malūno gatvė, muziejaus parterinė dalis, atlikti kiti darbai.

Šiais metais numatoma sutvarkyti šaligatvį Dvaro g., laiptus ir tiltą (prie kapinių), vedantį į Draugystės parką, B. Laucevičiaus skersgatvį bei Malūno g. akligatvį. Turėtų prasidėti Dvaro kvartalo vandentvarkos darbai, dvaro parko, Tūkstantmečio parko tvarkymo darbai, Draugystės parko apšvietimo darbai. Turėtų būti pradėti Liepų ir Pavilbėnio gatvių rekonstrukcijos, automobilių stovėjimo aikštelės prie „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio projektai.

Kelmiškiai aktyviai dalyvavo susitikime, uždavė klausimų dėl vandens aptarnavimo, žemės ir kitų mokesčių padidėjimo, dėl šviesoforo įrengimo galimybės Raseinių ir Kražantės gatvių sankryžoje, dėl karinio komisariato pastatų, prekeivių prie parduotuvių, palietė centralizuoto vaikų priėmimo į darželius klausimą, susisiekimą rajono, tarpmiestiniais maršrutais ir kita.

Savivaldybės administracijos informacija

   
   

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: