Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Kelmiškiai dalyvavo festivalyje Kirnaičiuose

Birželio 10 d. Kirnaičiuose, Joniškio rajone, vyko tarptautinis žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalis „Sportuok, jaunime, visos Lietuvos...“, kuriame prisistatė ir Kelmės rajono atstovai. Pagrindinis tradicinės, jau vienuoliktąjį kartą organizuojamos, šventės tikslas – burti aktyvias kaimo bendruomenes, sudaryti sąlygas pristatyti save, dalintis patirtimi, aktyviai sportuoti ir bendrauti.

Renginio dalyviams mūsų krašto kaimo bendruomenės, amatininkai ir prekybininkai pristatė savo veiklą bei gaminius. Budraičių kaimo bendruomenės atstovės Silva Minevičienė, Valerija Danisevičienė, Rasa Balsytė ir Gražina Rupeikienė prekiavo rankų darbo keramikos gaminiais, o Junkilų kaimo bendruomenės atstovės Ona Granickienė ir sertifikuotos duonos su priedais kepėja Dalia Tolienė vaišino išskirtine žemaitiška lašinėta duona. Prekybininkė Danguolė Butkevičienė viliojo praeivius įvairiausių skonių sūriais ir moliūgų skanėstais, o žolininkė Kristina Šilinskienė pristatė natūralius pačios gaminamus produktus: muilą, žolelių arbatas ir aromaterapijos gaminius. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro atstovės Jūratė Bačiūnienė ir Raminta Kazlauskienė pasakojo festivalio dalyviams apie Kelmės krašto turizmo išteklius, vaišino gardžiąja Piligrimų gira, gaminama Tytuvėnų vienuolyno rūsiuose, ir kvietė atvykti į mūsų rajoną.

Taip pat vyko įvairios sportinės varžybos, kuriose Kelmės rajono jaunimas puikiai pasirodė – džiaugiamės iškovotomis pergalėmis. Smiginio varžybose 3-ąją vietą iškovojo jaunuoliai iš Vaiguvos: Evelina Mikovičiūtė, Monika Aleksandravičiūtė, Vygantas Janušas ir Marius Tomkus. Taip pat 1-osios vietos medaliais pasipuošė parko tinklinio varžybose nugalėjusi merginų komanda: Deimantė Barauskytė, Jovita Bukantytė, Renata Kundrotaitė ir Živilė Minčinauskaitė.
Kelmės krašto atstovų dalyvavimą Kirnaičių festivalyje inicijavo LR Žemės ūkio rūmų organizatorius žemdirbių savivaldai Kelmės rajone Albertas Mackevičius kartu su Kelmės turizmo ir verslo informacijos centru.

Ne tik puikiai praleidome dieną, prisistatėme savo rajoną, bet ir įrodėme, kad Kelmės kraštas – jėga ir vertas dėmesio!

Raminta Kazlauskienė,
Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro turizmo-verslo konsultantė


 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Komentarų sąrašas
komentarų nėra
Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: